Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki jó Youtubereket tudna...

Valaki jó Youtubereket tudna ajánlani?

Figyelt kérdés

Mostanában észrevettem, hogy senki nincs akit úgy követnék, szerintem nagyon jó videósaink vannak akik rejtélyekről, bünügyekről készítenek videókat, de amikor egyedül vagyok, akkor nem mindig szeretek ilyeneket hallgatni :D Társadalom, politika, rant videók, ezeket a témákat is követem valamennyire, de már elegem van egy kicsit.

Bármilyen témájú csatorna lehet, lehet kicsit könnyedebb hangvétele, csak ne full trash legyen.

A mainstream videósokat nagyjából ismerem, ezért ilyen theVR, Radics Petit ne irjatok, meg olyat se, aki benne szokott lenni rendszeresen a felkapottakba, pl. RBence, Alex Csigér, mert hát na xd Azért elvárás még, hogy a videós tudjon beszélni, legyen valamennyire értelmes, ne ilyen Zsebibaba szint. Ha kicsit "lányosabb" csatornákat előnyben részesítenék, de még néha Stlacikát is szoktam nézni, úgyhogy tényleg bármilyen téma.

19/L



2022. jan. 27. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Spencer Cornelia
2022. jan. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
39%

Én állítások szerint

Igaz kezdő vagyok De Profi PIXEL CSATORNA néven vagyok Fent IRATKOZZATOK FÖL Please

2022. jan. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem kifejezetten lányos, minden korosztály, és minden fajta ember megtalálja a neki tetsző ismeretterjesztő tartalmakat szerintem a Vicc Elek csatornán, és a PamKutya csatornán, ezeket nézd meg szerintem :)

19/L

2022. febr. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Magyarósi Csaba

Tanulom magam

Unlimited

Pottyondi Edina

WMN

2022. febr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!