Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy lehet Varga Irénen jót...

Hogy lehet Varga Irénen jót szórakozni?

Figyelt kérdés

Nem értem, hogy mi tetszik benne annyi embernek. Magyarázzátok meg, mert azon kívűl, hogy magára öntött egy vödör sminket, meg kornyikál valamit, én nem látok Irénben semmit.

Egyik ismerősöm is egyszer ájuldozott róla, mert milyen jó lett a száma. Most komolyan??

Aki meg minőségi zenét ír, vagy énekel, az meg fele annyi követővel nem rendelkezik.


Én nem vagyok énekes (de értek valamennyit a zenéhez), sem közszereplő, nem is szeretnék az lenni, de nekem egy bohóc.



#Varga Irên
2022. febr. 4. 12:30
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
4%

Savanyú a szőlő? Csak nem féltékeny vagy?

Nem kell irigykedni a milliós megtekintésekre, hanem tessék valami produkciót bemutatni.

2022. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%
Hát igen. Itt tartunk, hogy egy ilyen idióta is lehet sztár. Habár a Berkik, Mazsik, Pamik, Győzikék stb. országában ezen nem kell csodálkozni. Nevetséges az egész jelenség, azokat akiknek meg ez tetszik nem is tudom jellemezni.
2022. febr. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
19%

2. Azért van különbség, mert Varga Irén nem bűnöző vagy prosti. Nem büntetőfékez, nem sikkaszt pénzt, nem szexel pénzért.

Ezt az összes insta meg tévés celeb csinálja és mégis elfogadottabb értük rajongani, pedig tolvaj pofája van mindnek.

2022. febr. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%
Abban amit előad nincs különbség. A nő egy feltűnési viszketegségben szenvedő bohóc, és ebben pont ugyanazon a platformon van mint az előbb felsoroltak.
2022. febr. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
6%
De van. A megtekintésével nem egy bűnözőt támogatsz.
2022. febr. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
Nem csak röhögök egy enyhén értelmi fogyatékoson. Mennyivel jobb. :D
2022. febr. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
11%

Jaj, értem, te az vagy, aki kivetíti a saját nézeteit másokra. Te azért nevetsz valakin, mert értelmi fogyatékos. Oké, ha így érzed jól magad, akkor csináld.

De tudod lehet azon is nevetni, mert valaki vicces, pl. Irén is az a maga módján, erre játszik is rá.

Tolod ezt az érzelmi manipulációt, hogy kinevetik az értelmi fogyatékost gonoszul, miközben a kinevetésnek sem kell rosszindulatból jönnie.

Rám ez nincs hatással, mert tisztában vagyok magammal, szóval ideje valami mással próbálkozni. Ez az érzelmi manipuláció már uncsi. 1/10

2022. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

*Egyébként ajánlom figyelmedbe a special books by special kids youtube csatornát, ahol mindenféle fogyatékos ember szerepel és az egyetlen közös bennük az, hogy ugyanazt akarják: teljes értékű emberként kezeljék őket. Varga Irén énekesnő, sztár akar lenni, amihez ez a szereplés, youtube kell. Nincs joga senkinek ezt elvenni tőle.

Nektek valamiért az kell, hogy nyomorban, segélyekből éljen ebben a retek országban, miközben a sok trash insta celeb, mint Csutiék, Berkiék,stb. halálra keresik magukat a reklámokból, a semmitmondó hülyeségeikkel vagy dubajozásból.

2022. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%
Rajta nevetsz és nem vele. Azon nevetsz hogy mennyire nyomorult. Ebbe belemagyarázhatsz amit akarsz, de nem fog semmin változtatni. Hogyha neked ez elfogadható akkor hajrá!
2022. febr. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Ahogy mondod. 1 polcon van az egész bagázs. Csutiék, Berkiék, Irénke. Trash celebek, semmi többek.
2022. febr. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!