Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nincs társaság. Többi lent, v...

Nincs társaság. Többi lent, v mi öttlet?

Figyelt kérdés

Hol is kezdjem... Szeretnék elmenni szórakozni , bulizni , de nem igazán van kivel... Ha elmegyek szórakozni akkor tuti hogy ott lesznek ismerősök , de egyedül nem akarok csak úgy vaktában lemenni... Nincs egy normál társaság akikkel mehetnék valamerre. Nem vagyok az a nagyon piás , van amikor nem iszok , de ha iszok akk max 1-2 üveg sör...

Kérdezgettem már pár embert hogy mennek -e meg hogy hova , de úgy igazából nem akarok befurakodni sehová sem... Mit tegyek???

Nem akarok itthon ülni , hiszen a sült galamb nem repül a számba... De már nagyon elegem van..... minden hétvégén itthon ülök ..... shit..... V mi ötlet??? ( csak ép elméjűek) 18/F


2010. szept. 10. 18:07
 1/5 anonim válasza:
Vedd fel a kapcsolatot a régi ismerőseiddel, ők hátha más életet élnek csak rég hallottál róluk.
2010. szept. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a körülöttem lévők szinte mind piás életet élnek..
2010. szept. 10. 18:55
 3/5 anonim válasza:
Erre viszont csak annyit tudok mondani hogy 18 éves emberek nem színházba fognak járkálni, érted.. :D Én is 18 vagyok, a társaságom nem nevezhető piásnak, habár bulikon egyértelműen előkerül valami tömény. Én spec. ritkán iszom. Annak ellenére jól szoktam érezni magam velük. Nálunk nem szokás úgy meginni valamit hogy az egyből ki is jön :) . Most akkor az van hogy az ismerőseid nem hívnak semerre, vagy hívnak de nincs kedved elmenni azokkal akik a sárga földig leisszák magukat ?
2010. szept. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hívnak , de nincs kedvem olyanokkal menni akiknek a mértce a vödör alja... Na meg alapból műszaki suliba járok...:S Itt meg eléggé sok a kocka... Elsődleges célom az az hogy több ismerősöm legyen .......
2010. szept. 10. 21:37
 5/5 A kérdező kommentje:
Akikkel meg szivesen mennék azok nem hívnak , tolakodni meg nem akarok ...
2010. szept. 10. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!