Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a címe ennek a könyvnek...

Mi a címe ennek a könyvnek Wattpadon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Ez most lehet nagyon hülye kérdésnek fog hangzani, de nem tudom, honnan tudnám kideríteni a választ:D

Volt egy történet amit évekkel ezelőtt olvastam Wattpadon, de nem emlékszem a címére, azt keresem most. (nincs meg a listámon)

Nagyjából annyira emlékszem, hogy olyan lények voltak benne, akik igazából növények voltak, de emberré is át tudtak alakulni. Az erdőben éltek. A történet középpontjában egy baráti társaság (talán 5 fős, fiúk és lányok) állt. Sokat szórakoztak az erdőben, de egyszer valamiért bemerészkedtek a civilizált városba, ahol csodálkoztak, hogy mi minden van itt stb. és bementek egy pékségbe is, ahol az eladótól kapott az egyik lány a társaságból egy ingyen péksütit.

Ohh és még egy dolog, azt hiszem akinek a szemszögéből követtük a sztorit azt Hannah-nak hívták, de ebben nem vagyok biztos. Kb. ennyire emlékszem belőle, ha valaki ráismer pls írja le a címét hálás lennék!


Tudom hogy nagyon furának hangzik a leírásom alapján a történet, de esküszöm nektek hogy jó. xD



2022. febr. 18. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudom, de esetleg facebookos csoportba is érdemes kiírni, hátha ők tudnak segíteni.

2022. febr. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!