Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van még olyan változatos...

Van még olyan változatos játék PC-re mint a Skyrim?

Figyelt kérdés

Tehát ezt úgy értem, hogy van sok hozzá hasonló játék mint pl a Gothic, Witcher vagy pl modernebb kori játékokból a Fallout, Metro amik hasonló elemekre épülnek mint a Skyrim. Azonban pl a Witcher 3-mat letőltöttem. De olyan egy hangú az egész. Csak az egyik területen tudok mozogni. A többi területre. Pl arra a sziget micsodaságra nem, hogy teleportálni. De szimplán menni, úszni sem tudok. Mert mindig vissza dob. És a pálya szélén nem enged tovább menni. A Gothic 3 is úgy emlékszem eléggé egy hangú játék volt. Illetve mai szemmel a grafika sem a legjobb. A DS játékok jók lennének. De nem tudok tovább jutni. Ds 2 nagyon nehéz. DS3-mat letőltöttem. A második Bosst nem tudom megőlni. Mert az istenért sem ad esus flaskot a játék. És 3 esus flask már kevés lesz.


A Skyrim meg igaz, hogy az egész inkább ilyen havas valami akar lenni az egész. De mégis azért van különbség a Windhelm a Riverwood és a Markarth közötti terület között. Windhelm és a terület körülötte ilyen nagyon északi sark beutesu, Riverwood, Whiterun körül ilyen tipikus. Ősz eleji csata tér jut eszembe. Markarth körül pedig ilyen Mordori terület van. Pl a witcher még ennyiben sem változatos. Hiába jók az ellenfelek. Még annál szerintem az Oblivion is változatosabb és jobb játék volt. Főleg amikor a dlc-be abba a extrém űrvilágba kell át menni. A skyrimba is pl el lehet menni oda. Ahol a Vulthyrol sárkányt kell megőlni az is egész jó hely. Nem értem miért nem jön 6-ik rész belőle. Pedig Valenwoodba, Black Marshba vagy Akavirbe kéne már egy játék. Vagy jöhetne a TES 2-ből egy Remake.


Még ha Witcherbe lehet is ilyet ennyire könnyedén mint ezekbe a játékokban. Akkor is az nagyon egyhangú mármint az alap világ. Illetve a Witcherbe "chat" sincs amivel elernem a Cheatokat. Pedig vannak elvileg kódok a játékhoz. A Fallout 4 modern kori. De ettől függetlenül ez is szintén lehetne változatosabb. Bár még csak annak az elején járok. Viszont a Fallout 3-mat ki is vittem és az is elég gáz. De a történet miatt 1x kitudtam pőrgetni.



2022. febr. 21. 19:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg azon gondolkodom, hogy letőltöm az AC 3-mat, Osyseyt vagy Black Flagot. De abba viszont nem nagyon vannak ilyen képzeletbeli lények mint a Witcher vagy Elder Scrools játékokban.
2022. febr. 21. 19:52
 2/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
75%

ac ben nincs belso nezet


Far Cry az belsonezetu

Fallout is (3, New Vegas, 4)


Far Cry Primal t ajanlom elsonek


lensegeben a FallOut FarCry es Elder Scroll az egymas "kopizasai" de megis mind nagyon eredetines nagyon jo

es belsonezetuek


TES bol nem tudom jatszotad e de a 4 et Oblivion t is jatszhatod mert az is nagyon jo

ha nem eleg szep neked akkor lehet modolni, de a 4 az mar eleg jo latvanyu a 3 hoz kepest

persze misztikus lenyek FC kben nincsenek de a Primalban a sok alat miatt eleg hasonlo a hangulat misztikus az oskor miatt

falloutukban vannak "misztikus" lenyek vagyis amik sugarfertozes miatt jottek letre

2022. febr. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ja oke, veget nem olvastam szoval FO kal jatszottal

hat FO3 nak van rengeteg DLC je es mellekkuldetese... New Vegas meg kulon jatek bar kisse mas hangulatu

de fo4 el is ellehet lenni


sajnos Skyrim hez ugyanugy hasonlo jatekok nincsenek igazan


nekem az AC k annyira nem tetszenek, marmint nem latvanyban mert nagyon szepek

de akkor mar Tomb Raider ezek vagy GTA zok, vagy RDR2 zok

mint AC, valahogy nem jok, a latvanyon kivul

2022. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

Risen re ranezhetsz pl.

ha Gothic nem tetszett annyira de azert kicsit igen

amugy G1 nek pont ez a nagyon komor hangulat a lenyege

latvanyilag ma persze mar nem sokat nyujt, de hangulatilag, hangvilagilag elege

G2 is eleg jo szerintem kicsit "vidamabb" eleteltelibb kornyezetu G1

2022. febr. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Dark souls, demon souls, Monster Hunter world, Dead space, days gone stb. Open word-be keresgélj.
2022. febr. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!