Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten most melyek a jó...

Budapesten most melyek a jó discok, szórakozóhelyek, 20,30,- asok járnak ? Vidéki vagyok, nem tudom.

Figyelt kérdés
2022. febr. 21. 22:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Itt egy nyomorult gettó disco van, ahová csak söpredék jár, szomszéd városba kell menni. Csak olvastam hogy van az a Remix, a Népligetben, aminek volt egy " testvére" is, akkor belvárosi szórakozóhelyek, pesti oldalon. Tehát mik a jobb helyek ?
2022. febr. 21. 22:48
 2/3 A kérdező kommentje:
*Nyugatinál de a Népligetben is volt/van ? aminek volt egy párja is, a nevét nem tudom
2022. febr. 21. 22:50
 3/3 anonim ***** válasza:

A Morrisons az, amire te gondolsz. A Morrisons 2 van a Nyugatinál/Jászainál, és régen a Morrisons Liget volt a népliget - utóbbi volt a 30asok bulihelye. De aztán eladták, és az új tulaj egyetemista helyet csinált belőle, már nem is Morri a neve.


Mondjuk mi évek óta nem voltunk ott - még a Morri idejében egyszer tettek valamit a piánkba... pulttól vittük saját asztalig, szóval egyértelműen ott került bele, nem később. (Többen voltunk csajok, gondolom könnyű prédának gondoltak, csak nem látták, hogy srácok is vannak velünk, akik az asztalnál maradtak messzebb.) Egyvalaki nem ivott abból a körből, mindenki másnak instant képszakadás és rosszullét, srácnak is, aki ivott akkor velünk, szóval nem az van, hogy a lányok nem bírtuk a piát. Mikor a kimaradt ember jelezte a biztiőrnek, hogy valami baj van, még megpróbált minket kidobni, hogy mit képzel magáról, hogy ilyet mond, takarodjunk, mert rontjuk a hely hitelét, csak részeg picák vagyunk.

A szerencsén múlt, hogy volt a csapatban egy, aki akkor épp nem ivott abból a körből. Szerencsénk volt, hogy volt taxis, aki így szétesve is hazavitt minket a város különböző szegleteibe. Utólag bánom, hogy nem tettünk feljelentést, de akkor csak rohadtul meg voltunk ijedve másnap, és örültünk, hogy nem lett nagyobb baj.


Szóval ilyen hely volt az a Liget, nem biztos, hogy minőségi helynek mondanám ilyen tapasztalattal. De mondom, nem tudom milyen, mióta eladták.


***

A Remix is a nyugatinál van, az puccos hely, az megfelelhet annak, amit keresel. A Morrisons 2 inkább a fiatalabbak helye.

2022. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!