Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most mit csináljak, nem...

Most mit csináljak, nem tudom, mert van egy olyan legjobb barátnőm, aki régebben Afrikában élt és kicsit hasonlít rám. Szerintetek újból összebarátkozhatunk, majd?

Figyelt kérdés

Csak az a baj hogy úgy került ki oda 3 éves korában, és most megint itt van, és egyszer én is kint voltam kb 16 éves koromban, és akkor mondta a csoprtnak Franciául, hogy ő 3 éves korában járt Budapesten.

Az ő anyukája azért nem szeret engem,mert 3 éves koromban hasonlítodtam a lányához.Ez kicsit bonyolult törétnet.És amikor a belvárosban jártam a múltkor összefutodtam vele,és meg akart hívni,de az új barátai,nem hidték el hogy mi ismrejük egymást.És elmeséltem néhány embernek hogy mit láttam régebben,hogy szerintem őt elvidte egy néger,és befogta a száját,és arra is emlékszem,hogy kék ruhába tünt el és akkor a haja is olyan volt mint az enyém csak hosszabb,szóval egy hasonmásomról van szó.Ez valóban megtörtént eset,de csak most álnak össze a képek utoljára.Most nem tudom mikor találkozunk legközelebb,de akkor biztosan beszélgetni fogok vele,mert lessz egy pár kérdésem hozzá.Szerintetek összebarátkozunk újra,vagy nyelv hiányosságában elég nehéz lessz beszélgetnünk ?


2010. szept. 12. 16:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!