Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Házibuliba valami egyszerű...

Házibuliba valami egyszerű koktél?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen egyszerű koktéllal lehetne feldobni egy házibulit? Amihez csak pár alapanyag kell, de sokat ad a hangulathoz?

2022. márc. 9. 08:35
 1/8 L.. István ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz menőzni akkor fröccs. Fehérborhoz nem csak szóda jó, én szoktam Sprite-ot vagy 7UP-ot is tenni bele, vöröshöz meg ugye kóla. Vagy ha töményt is akarsz akkor vodka bármivel gyakorlatilag.
2022. márc. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez jól néz ki és egyszerű is.

[link]

2022. márc. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedvenc nyári koktélom: ananászlé, narancslé, lime lé, lime+citrom karikázva bele de mehet akár ananász konzerv is egészben. Es
2022. márc. 9. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Upsz elküldtem bocsi 😅 na szóval ebbe olyan alkoholt teszel amit szeretnél. Én speciel vodkával szoktam szinte mindent úgyhogy azt rakok bele. De ha szereted ha szénsavas akkor mehet bele cider is. Ezt nagy csapos üvegbe szoktam bekeverni sok sok jégkockával
2022. márc. 9. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Diesel


Sör+kóla. Mint a VBK (VörösBoros Kóla) csak itt sörrel.

2022. márc. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mondjuk nem pont koktél, ez igaz...


de egyszerű! 😀

2022. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
1 üveg BB arany cuveé pezsgő & 900ml vagy 1000ml sorbet fagyi (pl citrom). Egy tálba fagyit szűrőn átpasszírozod (ha citromos és van benne citromhéj reszelék), egyébként csak kiolvasztod és a tálba öntöd. Erre jön rá az egész üveg pezsi. Felhabzik mint atom, bólé lesz belőle, de a bubik miatt megcsap. Főleg hogy inni kell hamar mert szétesik a hab 1 idő után. Merőkanállal poharakba szeditek és indulhat a buli.
2022. márc. 19. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Galaxy Cinderella, az elég látványos
2022. júl. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!