Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Trónok Harca miért 18 karikás?

A Trónok Harca miért 18 karikás?

Figyelt kérdés

2022. márc. 10. 21:08
 1/7 anonim válasza:
95%

hát mert felnőtt tartalom van benne: vér, gyilkosság, sebesülések, nemiszervek stb.


Miért kérdezed?

2022. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
95%
Meztelenkedés, szex, nemi erőszak, vér és belsőségek, brutális gyilkosságok, vérfertőzés, családon belüli erőszak
2022. márc. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Vannak benne olyan részek (pl. szemkinyomás), amik engem is igencsak megráznak, pedig én már lassan 30 leszek, és nem vagyok gyenge idegzetű.
2022. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mivel elég sok olyna jelenet van benne ami hivatalosan átlépi a 16-os szitnet így csak 18 ba fr bele.
2022. márc. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

Van benne fejlevágás teljesen mutatva, torokelvágás és utána sugárban ömlő vér, megszámlálhatatlan véres gyilkosság, nemi erőszak, nemiszerv mutatása, semmit sem takargató szexjelenet

En nagyon fiatalon néztem, 13-14 éves voltam. Fel tudtam fogni hogy mindez csak filmjelenet, szexelni pedig én is fogok, nincs benne semmi tabu, de azért így is volt pár dolog benne ami kicsit megrázott, bár ami megrázott, azt felnőttektől is lehetett hallani, hogy nekik sem esett túl jól az a jelenet

2022. márc. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem. És a könyvet is csak felnőttek olvassák?
2022. márc. 14. 22:25
 7/7 anonim ***** válasza:
89%
Én a könyvet most olvasom (5-ös vagyok) Ott ezek a jelenetek, amik 18-assá teszik le vannak irva, de mivel nem vizuális, ezért rajtad múlik hogy mennyire képzeled el a véresebb/erotikusabb jeleneteket. Én 16 évesen élvezem, 15 evesen kezdtem az első könyvvel de mivel irdatlan hosszúak ezért lassan haladok, már akkor is élveztem bár neha sok benne a politika, ami kicsit vontatottá tesz egy két fejezetet, de egyébként csodálatos konyv
2022. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!