Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen egy techno buli egy...

Milyen egy techno buli egy “sima” bulival összehasonlítva?

Figyelt kérdés
Sima buli alatt azt értem, mint mondjuk mikor elmész egy diszkóba, iszol stb. Olyanok véleményére vagyok kiváncsi, akik voltak már mindkettőben. Melyiket szeretitek jobban és miért?

2022. márc. 16. 22:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
A techno buli sötétebb, több a napszemüveges ember és majdnem mindenki farzsebében egy üveg víz található :D A techno buliknak van egy nyomasztó, de érdekes hangulata. Én jobban szeretem a sima bulikat, ahol dallamosabb zenék mennek.
2022. márc. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 jól leírta. Sajátságos sötét hangulat, a zene, fények sokkal erőteljesebbek, hangsúlyosabbak, mint a normál bulikban. Van egy különleges vibe-ja, ahogy szó szerint átjár a zene, szerintem pont emiatt nem nyomasztó, mert az emberek ide inkább az élményért magáért, a zenéért jönnek, nem annyira a társaságért, csajozni/pasizni. Mindenki magával van elfoglalva, nem a másikkal, nincs méregetés, balhézás. Kiöltözés is más: semmi ing, szép ruha, csak egy alap fekete póló, sportcipő vagy bakancs. Azért lehet piálni is, de tény, nem az a jellemző :)

Szóval nálam egyértelműen techno, minden szempontból, igaz, én eleve imádom ezt a stílust. Normál buliba már nem is járok egy ideje, nem ad semmit. Egyetlen hátránya, hogy valamiért kevés a csaj :(


Egyébként javaslom, nézz le egyre, aztán eldöntöd saját magad, ha szoktál ilyesmit hallgatni, biztosan élvezni fogod. Viszont nem mindenkinek jön be, volt olyan haverom, aki kerek 2 percig bírta, "fájt a feje a zakatolástól" :D

2022. márc. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

2!


Fények ritkábbak az ilyen bulikban. Az viszont igaz, hogy az emberek el vannak magukban, csak a zenével foglalkoznak, és az ecstasy miatt általában közvetlenebbek. Csajok itt is ugyanúgy vannak, sőt krvák is, tehát nem igaz, hogy nincs kiöltözés. A férfiakra tényleg a fekete/szürke póló meg farmer a jellemző.

2022. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok. Lehet félreérthetően fogalmaztam, a fényeket úgy értettem, hogy komolyabb technikákkal dolgoznak, meg a sötétben jobban kijönnek az effektek. Vannak lányok, persze, csak összehasonlítva kevesebben, mint egy normál buliban, és természetesen ki is öltöznek, de nem ezen van a fő hangsúly, hogy egész éjjel mindenki őket nézze, ebben csak megegyezhetünk?! :)
2022. márc. 19. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ja igen az lehet.

Azért nincs ezen a hangsúly, mert sötêt van :D

De az ilyen buliknak amúgy egy nagyobb techno rendezvényen van igazán erős hangulatuk.

2022. márc. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Az alapvető különbség az az, hogy aki techno buliba megy az leginkább a zenéért megy, a fényekért, videoeffektekért, flash-ért, zenei utazásért, pörgésért, aki meg buliba, az leginkább csak szórakozni, inni, beszélgetni, csajozni, és a zene az másodlagos. Techno bulikon sok a csaj, csak nem a proli technot kell ez alatt érteni, mint amivé a Hyperspace is vált. Na azon az alja réteg van, normál techno buliban, mint pl. Berghain Berlin ott rengeteg a csaj és kiöltözés is, meg csak sötét ruhákban engednek nagyrészt be.
2022. márc. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Hyperspace mitől proli?

Feketében a Black Sensstionre kötelező menni.

2022. márc. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Black Sensation 20 éve volt egy dolog, ma már nem, Hyperspace is 20 éve élte fénykorát. Ma már lakossági techno dübörög ott, nem a minőség.
2022. márc. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én voltam pár éve, talán az utolsó Hyperen. Nem mondanám lakosságinak, inkább csak nagyobb volt a füstje, mint a lángja.
2022. márc. 22. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is járok technora, csak kiváncsi voltam más hogyan vélekedik róla. Minden szóval egyet tudok érteni, már én sem nagyon járok sima bulikba, a techno többet ad:)
2022. márc. 24. 22:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!