Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol tanulhatnék meg jól...

Hol tanulhatnék meg jól koreaiul budapesten?

Figyelt kérdés
Fontos lenne de fogalmam sincs hogy hol kezdjem és hogy mennyibe kerülni

2022. márc. 19. 18:11
 1/3 anonim ***** válasza:
KKK?
2022. márc. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Régebbi a kérdésed, nem tudom, találtál-e választ. Keress rá Kim Pál nevére. Magyarországon élő koreai nemzetiségű egyetemi tanár. Sokan járnak hozzá. Én még nem íratkoztam be, mert borsodi vagyok és most nincs online tanfolyam, csak januárban volt. Márciusban azt hiszem 2 is indult neki, tantermi budapesten. 45.000 volt az online, talán a tantermi 50 körül.


Ha komolyan érdekel, itt a link:


[link]


Találtam többet is, magánt is, de neki még nem írtam, másik helyről még nem kaptam választ.


Még ők voltak szimpatikusak, nekik egy picit drágább, de jónak tűnik:

[link]



Itt indul is:

[link]


Én is elkezdtem tanulgatni, a nyelvtannal bajlódom, de egyelőre tanár nélkül. Találtam néhány jó oldalt, ami elég jól leírja, csak példát kellene hozzá néznem, meg szavakat tanulni, mert anélkül elég nehéz megérteni.


Remélem segítettem.


CSak egy kérdés, és tényleg nem bántásból kérdem. Én sima kpopper vagyok, aki csak zenét hallgat, és így is megtaláltam ezeket. Hogy-hogy a google ezeket nem dobja ki?

2022. márc. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. ápr. 19. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!