Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen az a textilmentes szauna?

Milyen az a textilmentes szauna?

Figyelt kérdés
Mindenki tök meztelen?
2022. ápr. 2. 23:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Nem fogod elhinni: nincs textil az embereken = mezítlenek.

Az eredeti finn szaunában ez a természetes, német, osztrák, svéd vidéken is, és az oroszoknál is általában.

2022. ápr. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem, szkafanderben, vannak meg rohamsisakban :D

Igen, meztelen, ezért textilmentes. Pontosabban attól még sokan vannak fürdőlepedőbe, vagy törcsibe csavarva. Fürdőruha nincs rajtuk - ettől textilmentes.

2022. ápr. 3. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
Kell a ruha, mert a szaunakban teszteli a NASA az űrruhákat.
2022. ápr. 3. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

A textilmentes szauna nem egyenlő a naturista szaunával.

Attól, hogy nincs fürdőruha az emberen, törölköző, vagy szaunalepedő az kötelező, fenék, illetve láb alá.

Intim részeket illik eltakarni, de egyre több helyen elfogadott, hogy a szaunában lekerül a törölköző.

2022. ápr. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
#4, te a magyar szaunákról írsz, én azokról, amelyeknek régi, több száz, estleg kicsit kevesebb éves a múltjuk. Nálunk a szaunázásnak max húsz-huszonöt éves a múltja. Én még nem is voltam itthon textilmentesben, de voltam olyanban, ahol 50 foknál nem volt melegebb...
2022. ápr. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A textilmentes nem azt jelenti, hogy "mindenki tök meztelen" hanem azt, hogy az adott kamrában, KÉRIK a fürdőruha használatát mellőzni.

Vagyis lepedőt, törülközőt használhatsz belátásod szerint.


Persze a figyelmetlen, és értetlen embereket, egy iyen felirattal nem lehet kizárni. :(

2022. ápr. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a 4-esnek, hiába pontozzák le. A textilmentes szaunában csak a fürdőruha tilos, ha valaki lepedőben szeretne lenni, akkor lehet úgy, csak nőknek nem valami kényelmes. Én férfiként nem tudnám elképzelni hogy betekerve legyek. Vannak szaunaruhák is, pamutból, ha valaki nőként nem szeretne meztelenkedni akkor bemehet ilyenbe, van 2 részes is, a lényeg hogy ne legyen benne műanyag. Férfiként meg le lehet úgy ülni hogy a lepedő egy részével eltakarod magad ha szégyellős vagy.

Naturista esteken meg fürdőzésekkor több hangsúly van a meztelenkedésen, olyanon még én sem voltam, de lehet kipróbálom egyszer, ha lesz hozzá partner, egyedül kicsit furán venné ki magát. :D

2022. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A négyes válasza a legkorrektebb, picit gondolkozzatok, senkinek nem jó, ha mindenki szanaszét izzadja a padot - ezért a lepedő. Aztán van aki eltakarja magát vele, van aki nem.
2022. ápr. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
28%

#4


A textil mentes, az pont hogy naturista


vannak a jó magyar lepedős szaunák.

Én azt mondanám, hogy menjen valaki inkább bikinis szaunában mint hogy nyakig lepedőben tolja. A magyaroknak már megint sikerült visszájára fordítani a dolgokat

2022. ápr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#9 pont nem. Nem tudom, hogy honnan jött ez a magyar elnevezés, de elég szerencsétlen. A textilmentes pont hogy a "jó magyar"(?) "lepedős" szauna, mindenkin szaunakendő van, hogy a testük ne érintkezzen a paddal. Az már más kérdés, hogy van aki eltakarja magát, van aki nem, van aki meg csak alul. Ennél miért lenne jobb a vizes műanyag bikiniben való szaunázás?
2022. ápr. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!