Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fesztivál Önkéntes Központ...

Fesztivál Önkéntes Központ mikor mondja meg, hogy bekerültem-e a programba?

Figyelt kérdés
Lassan egy hete voltam a meghallgatáson, annyit mondtak csak, hogy "majd" küldenek emailt, ha bekerülnék. Az lehet, hogy csak május 1., a regisztrációs határidő után küldik ki ezeket az emaileket? Nektek mikor jeleztek vissza?

2022. ápr. 28. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

És nem kérdeztél rá, hogy mikorra várható?

Esetleg hívd fel őket, és kérdezz rá, hogy mikorra várható válasz. De menyiben befolyásol ez téged?

2022. ápr. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Persze rákérdeztem, de nem mondtak sajnos semmi konkrétat. Továbbá semmilyen csatornán nem elérhetőek egyelőre, telefonon se.
2022. ápr. 29. 12:22
 3/4 anonim ***** válasza:

Online volt a meghallgatás? Milyen volt? Gondolom többen vagytok Meeten és mindenki lát mindenkit?

Miket kérdeztek?

2022. máj. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Online volt Meet-en, igen, mentünk egy kört és mindenki hallott mindenkit.


El kellett mondani a korodat, sulidat, nyelvtudásod és hogy miért válasszanak téged. Utána elmondták, milyen feladatkörök vannak és mindenki elmondta, mit csinálna szívesen és mit semmiképp sem.


Egyébként nekem már írták, hogy elfogadtak, de szerződést még nem kaptam. Ti már kaptatok?

2022. máj. 9. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!