Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki melyik fogadó oldalt...

Ki melyik fogadó oldalt használja, mik az előnyök hátrányok így 2022-ben, legkissebb kivehető összeg stb?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 20:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Az a baj, hogy legálisan, adómentesen csak a tippmixpron lehet játszani.


Az összes többi adózása kivitelezhetetlen.


Ettől függetlenül sokan lesz*rják és máshol játszanak.


Ha te is így teszel, akkor a legjobb a bet365 (vszeg kezdő vagy a szavaidból ítélve, és nem tudom van-e olyan igénye egy kezdőnek, amit a bet365 nem elégít ki).

2022. máj. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. máj. 5. 12:25
 3/13 anonim válasza:
100%

Bet365

Minimum befizetés 1.500, minimum kifizetés 14.000.



Előnyök:

Itt szinte minden sportágat megtalálsz, azokon belül mindenre is lehet fogadni. Pl svéd 3-4 osztály, fehérorosz u19 stb. Elég bő a kínálat.

Az élő fogadás remek, gyors és bő a választék itt is. Kaszinó részben is rengeteg minden van.

Sok meccset streamelnek élőben.Annyit kapsz amennyit kiutalsz, nincs x% amit levesznek. Magyar élő chat-el rendelkezik ha segítségre van szükséged. Kifizetésed kb 1-2 nap alatt megjön. Ha pénteken kéred akkor hétfőn a hétvége miatt.



Hátrány:

Az adózást mondanám, bár most nem tudom hogy áll a helyzet ebbrn az ügyben. Én sok milliót kiutaltam innen, sose keresett még senki...


Unibet

Minimum befizetés 3.300

Minimum kifizetés 4.000


Előnyök:

Kb ugyanaz mint a bet365-nél. Kifizetési időben is 1-2 nap.


Hátrányok:

Picivel lassab rendszer az élő fogadásoknál. Akár a megtételnél akár a kivételnél. Itt kevesebb esetben lehet felvenni a pénzt élőben ha több meccses szelvényről van szó. De mint mondtam PICIVEL lassabb a rendszer. Kezdő szinten semmi problémát nem okozhat.


Ha van kérdésed írj nyugodtan, mindkét oldalon kb 10 éve játszom.

2022. máj. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. máj. 11. 10:22
 5/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Van az angol tippoldalaknál labdarugásnál az a fogadási kifejezés hogy:

At most one of team will score.

Ugye magyarra forditva értelemszerű hogy a 2 csapat közül legalább az egyiknek kéne golt rugnia. De ezt a fajta fogadást sose láttam még se tippmixpron se bet365-n.a

Valaki tapasztaltabb sportfogadó tud benne segíteni ez magyarul milyen néven találom pl. bet365-n?

2022. máj. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez azt jelenti, hogy max. az egyik csapat lő gólt. Azt nem tudom, hogy hol találod.
2022. máj. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
64%

3-as vagyok.


Ez lényegében annyi, hogy 0.5 gól felett lesz a meccsen.

2022. máj. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Abszolút nem az.


At most: legfeljebb.

2022. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Akkor 1.5 gól alá, vagy 0-1 gól lesz a mérkőzésen, vagy mindkét csapat szerez gólt: nem
2022. máj. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

NEM, NEM AZ.


Mit nem érted azon, hogy maximum a kettő közül az egyik csapat lő gólt?


3-0-nál nyertes, és nincs 1.5 alatt.

3-0-nál nyertes és nem 0-1 gól lett a mérkőzésen.

2022. máj. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!