Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi volt a legviccesebb élménye...

Mi volt a legviccesebb élményed a ,,majdnem besz*rásról”?

Figyelt kérdés

Nekem 1x volt egy…Suliban voltam asszem péntek lehetett és pont meg is volt nekem szoval volt alattam betét. Kb úgy az utolsó előtti órában éreztem, hogy hú itt most valami nagyon kiakar jönni…Asszem az a 5. órám lehetett (de tudni kell en utalok nyilvanos vagy sulis wc-be vegezni a dolgaimat) igy hat nem mentem meg akkor el. Ugye jött az utsó óra asszem azaz a 6.-ik. Akkor mar nagyon fortyogott ossze vissza a hasam és krvara görcsöltem. Kicsengettek akkor sem mentem wc-re. Baratnomeknek meg volt gyogytesiuk ezert az egyik baratnommel 2en megvartuk oket az oltozoben meg lepcsokon stb. Na hat akkor en mar majd beszartam de hat eleg kinos lett volna elmenni szarni ugy h a ,,baratnom” mindent hall es erez😂 szoval mar szo szerint izzadtam mindig ossze voltam kuporodva stb mondom h jo lenne kimenni levegozni es hat pont szakadt az eso is szoval a buszmegalloba vartuk oket de hat csak nem jottek pedig mar vege volt. En akkor mar tenyleg nem birtam szoval szertm kicsit be is szartam😂😂de ugye hallistennek annyi volt a szerencsem h ugye pont volt nalam betet is😂😂aztan mondtam baratnomnek h na en mar megyek mert rosszul erzem magam es o megvarta a tobbieket de en meg mentem mar haza fhuu de hat mar alig vartam h haza erjek. Tudni kell h a mamam kozelebb van a sulihoz mint a sajat lakasunk de nem sokkal szoval inkabb gyorsan lefordultam es mar nagyon siettem egybol taska le kabat, cipo is es szaladtam a wcre…azutan meg kb 3 órahosszig gorcsolt a hasam es a wcen is vagy fel orat biztos ultem mert meg mindig olyan erzes volt mindtha meg kellene… persze mamam vegig rohogte az egesz szituaciot de legalabb tul voltam rajta😂😂


Varom a ti ,,szaros storyaitokat”!!🤣



2022. máj. 7. 11:41
 1/2 anonim ***** válasza:
97%
Ó, én 3x fostam be,ebből kétszer pasi előtt. Azt hittem, fing lesz, hát nem az volt. Szerencsére volt olyan a viszony,hogy jót röhögtünk rajta.
2022. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ma a busszon 1 fiatal fiu udvarolt 1 nagymama koru nonek. Ezzen jot mulattam.
2022. máj. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!