Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Lenne értelme az alábbi ötletnek?

Lenne értelme az alábbi ötletnek?

Figyelt kérdés

Azon gondolkoztam, hogy lenne-e értelme egy podcast csatornát indítani, ahova a különféle témákban elmondott véleményemet tölteném fel. A csatornán egy témához illő kép lenne a háttér, az arcomat nem látnák.


Nem tartom a véleményem olyan fontosnak, hogy akárkinek is hallania kéne, de érdekesnek igen. Gyerekkorom óta érdekel a tudomány, dolgoztam kórházban és nagyon sok dolgot megéltem, és hátha valaki érdekesnek találná, netán tanulhatna valamit.


Lenne értelme egy ilyen csatornát indítani?



2022. máj. 12. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Annyi podcast van mint égen a csillag. Ha nem zavar hogy öt ember nézi akkor csináld.
2022. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha bele tudsz vinni valami egyedit, ami szórakoztató is, illetve elég kitartó vagy, akkor igen. Bár őszintén, egy szimpla kép alá beszélős verzióval vajmi kevés esélyed van népszerűségre.
2022. máj. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az arcomat kéne felvállalni, vagy a témához illő videót berakni háttérnek?
2022. máj. 12. 20:55
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám a podcast helyett inkább a tömör, jól megvágott és megszerkesztett videók sikeresebbek lennének. Senki nem akar húsz-harminc percig vagy akár egy óráig egy ismeretlen monoton beszédét hallgatni de öt-tíz percet talán rászán ha érdekes a téma. Csinálhatsz alá rajzokat vagy szimpla animációt, ha értesz hozzá, vidman óta szerintem nem nagyon csinált olyat senki magyar körben.
2022. máj. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Rengetegen hallgatnak, akár 1-2-több órás podcasteket is. Ha van mondanivalód, csináld meg, tedd ki, mutasd meg az ismerőseidnek. Ha érdekes, akkor nézni, hallgatni fogják. Ha nem, akkor nem. Ettől még te csinálhatod, miért ne?


Nem feltétlenül kell videóban csinálni, sőt nem is biztos, hogy érdemes YouTube-ra kitenni. Podcasteket érdemes podcast felületekre kitenni, mert akik beszédet hallgatni akarnak, inkább ott keresik őket. De vannak olyanok is, akik a podcasteket is kiteszik YouTube-ra is a podcast felületek mellett, így több helyen is elérheti a közönség.

2022. máj. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!