Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Drága hévíziek! Hamarosan...

Rizsaa kérdése:

Drága hévíziek! Hamarosan megyünk “nyaralni “ 3 napra Hévízre egy 9hos babával. Milyen programok vannak ? Mit érdemes megnézni ? Hova érdemes el menni ? Mit csináljunk ? Legjobb kajalda ?

Figyelt kérdés
Kérlek adjatok ötleteket , tippeket ! 🫶🏻

2022. máj. 23. 08:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem pancsoljatok, úszkáljatok. Ha szállodában lesztek (és gondolom, igen, mivel a kulcsszavaknál ott a hotel) akkor ott tudtok enni, és vannak programok is. Általában mindenféle vízi program. De van kisvonat is (dotto).
2022. máj. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Valaki más ? Valami konkrét dolgot ? Mit érdemes megnézni van a park vagy tó vagy mi van ott ?
2022. máj. 25. 21:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Semmi ? Park vagy ilyesmi erod vagy ilyenek
2022. júl. 3. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a mélyvíz miatt nem szerettem azt a tavat, most voltam kollégákkal üdülésen, kihagytuk a tavat, elmentünk kiserdőbe, és elmentünk Keszthelyre. Így is jó volt, a hévízi szállással csendes helyen pihentünk.
2023. aug. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!