Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok és még soha...

21 éves vagyok és még soha nem buliztam.Hova érdemes egyedül is elmenni?

Figyelt kérdés

21 éves fiú vagyok, sosem voltam nagyobb koncerten, fesztiválon vagy night clubban.Barati-haveri osszejovetelek meg egyeb masok voltak mar de még soha nem mertem elmenni egybe sem.Barataim akikkel el tudnek menni az nincsen de mar nagyon szeretném kipróbálni, 21 vagyok és még egyszer sem voltam, másra meg nincs kedvem már várni.Budapesten belül hova lenne érdemes akár egyedül is elmenni, hogy ne legyen kínos vége neki?


Szerintetek gáz, hogy még nem voltam?



2022. máj. 24. 00:55
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
14 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem semmit nem vesztesz. Én nem vagyok bulizós típus. De ha te az vagy, akkor sem gáz. Az ivászatban az a legjobb, hogy bármilyen asztalhoz odaülsz, nagy valószínűséggel szívesen hagyják hogy haverkodj csatlakozz. De esetleg érdemes új barátokat keresni, és azokkal elmenni buliba. Vannak ismerkedős alkalmazások, mint a bumble, ahol lehet barátokat keresni. Én még nem használtam mondjuk. De ha egy új hobbit keresel, ott is pillanatok alatt fogsz találni szerintem társaságot. Vagy facebook csoportban bulizósba kiírod, kellenek haverok, csatlakoznál egy társaságba, biztos lesz aki azt mondja, hogy gyere.


Hajrá, jó szórakozást :)

2022. máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mi az érdeklődési köröd. Ha szereted a keményebb zenéket, akkor S8 a Kerepesin vagy a Dürer. Sajnos az utóbbi már átköltözött máshová, de én még éppen ott voltam az egyik utolsó koncerten (Yellow Spots, NeFogazz, 2020.10.16.)
2022. máj. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*az eredeti épületben, mielőtt lerombolták
2022. máj. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Belvárosban van egy pár jó hely,brutál csajokkal szoktam beszélni :) Én szoktam menni egyedül,semmi furcsa nincs ebben.Nem kell másra figyelni legalább.
2022. máj. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem vesztettél semmit, én sem voltam soha pedig én már 26 vagyok. Nem találok semmi szórakoztatót abban hogy televedelem magam piával egy kisebb vagyonért, aztán a hányásomban fetrengek az utcán, másnap meg szenvedek egész álló nap. Lehet értelmesen is elütni az időt, aki szerint "nem volt fiatal" aki nem részegeskedik, az egy alkoholista idióta, nem kell ilyenekkel foglalkozni. Normális keretek között is lehet jól szórakozni.
2022. máj. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
4.-től kérdezném.Nem néznek rád furán, hogy egyedul vagy?Illetve, hogy tudsz másokhoz csatlakozni?Meghívod egy italra a csajt vagy mi?
2022. máj. 24. 12:47
 7/9 anonim válasza:
Szopas
2022. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én is egyedül megyek tök jó helyekre,ha van kedved,jöhetsz velem,anyagi problèmák nincsenek!
2022. jún. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ozora azért nagy ugrás lenne soloba a semmiből, inkább valami kisebb rendezvényre menj egyedül, lásd meg, hogy hogy reagálsz, aztán gondolkodj nagyobb eseményeken.
2022. júl. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!