Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Rutinos fesztiválozók, kb...

Rutinos fesztiválozók, kb milyen korosztály jár ki leginkább ?

Figyelt kérdés
Leginkább a hazai fesztiválokra gondolok, mint pl Balaton Sound, vagy Sziget, VOLT stb.
2022. máj. 26. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
17-50 ig simán vegyesen szerintem.
2022. máj. 26. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Fellépőtől is függ, mindenféle korosztály van. Nyilván ha valami tinisztár, pl Dua Lipa lép fel, akkor főleg tizen, huszonévesek vannak rajta. Ha Mick Jagger koncert van, akkor ők vannak kevesebben és inkább 30+-os a közönség. Vannak vagány idős nénik, bácsik, akik első sorokban vannak, múltkor is láttam egy 70 körüli házaspárt. Nem az unokájukat kísérték el é még meg is mozdultak a zenére, sok fiatallal ellentétben. Szerintem nagyon menő dolog, én is ilyen szeretnék lenni idős koromban, nem otthonülő, unatkozó, tv-t néző típus. Igaz ez csak akkor lehetséges, ha az egészség is adott, sajnos sokan hiába akarnának így élni, nem is tudnak.
2022. jún. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!