Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit rajzoljak? Valaki valamit...

Mit rajzoljak? Valaki valamit tud ajánlani?

Figyelt kérdés
Nővéremmel korábban már csináltam ilyet, hogy mond nekem egy történetet (pl van egy 1 szemű macska, aki éppen egy kezekkel teli fa alatt egy piros tóból iszik) vagy ilyesmi, de magamtól ilyeneket nem tudok kitalálni. (Vagyis olyat ami tetszene), ezért valaki tudna valami ilyesmit írni?

2022. jún. 7. 09:09
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy aranyos kicsike küklopsz a fa alatt játszik egy kislánnyal.

Kérem megmutatni a végeredményt!

2022. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
29%
Hatalmas csocsu anime lany boci fulekkel tarka mikrobikiniben, vagyakozva es elvorosodve all mig a gazdaja eppen megfeji kozben es spriccel mindenfele es lany csak annyit mond muuuuuuuahhhhhhh mu mu mu
2022. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Már az első válaszolónál is éreztem, de a második rávilágított arra, hogy itt mindenki PERVERZ gondolatokat fog kitalálni! 😂😂😂
2022. jún. 7. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Meg is mutatod a rajzot?

Lámpában lakó apró manó felmászik a létrán, és pont arra megy egy felhőn utazó nénike csíkos kötényben, kézitáskával

2022. jún. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
3# ez művészet :D
2022. jún. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
30%
Forró nyári napon fekszik egy meztelen nő a búzatáblában,a fa mögül meg 3 perverz pán kukkolja,kezükben a farkukkal.
2022. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!