Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Aki kipróbálta a Diseney...

Aki kipróbálta a Diseney pluszt, leírná a tapasztalatait?

Figyelt kérdés
Sajnos nincs olyan lehetőség, hogy előfizetés előtt megnézhesse az ember, mit is vesz (fizet elő). Az egy éves kedvezményes jól hangzik, regisztráltam is, de nem akarom, hogy pénzkidobás legyen.

2022. jún. 14. 13:17
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Én nekem nagyon szuper! Nagyon elégedett vagyok vele.
2022. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
97%

Mi előregisztráltunk, beüzemeltem, nem bántuk meg. Rengeteg néznivaló van rajta. 👍 (talán annyi, mint az HBO Maxon és Netflixen együtt)

Számítógépen kezdtem a telepítést. Működik szépen appal és webes böngészőben egyaránt. Mobilra az App telepítése után felismerte, szinkronizálta a számítógéppel és egyből belépett a fiókomba.

Technikai tipp: FIGYELEM!

PlayStation 5 konzolnál telepítés után feldob egy számsort egy ablakban és közli webböngészőben mobilon vagy számítógépen meg kell nyitni egy oldalt ( [link] és oda beírni. Mobiltelefonnal egy KAMU OLDAL nyílt meg ezen a címen! Amerikai oldal három nagy gombbal, utolsó a Disney. (Nem mentem tovább. Soha nem szokott ilyen történni, vírusírtó, tisztító van a telón)

Számítógépen probléma nélkül bejött az oldal és hitelesítette a belépést, onnantól már ment is a PS5-ön a Disney +!

- Képminőség szuper! 👍

- Hangminőség, térhangzás szuper! 👍

- Jól átlátható az oldal, könnyen megszokható 👍

- LG OLED tévén még nem érhető el az app 😕 (nem talál frissítést)

- Sajnos, ahogy a Netflixnél is, több sorozatnak, filmnek nincs magyar szinkron elérése, még olyanoknak sem, melyek számtalanszor mentek tévében. (Modern család, Jim szerint a világ, Életem értelmei, stb.) 😕

- A filmek adatlapjánál látható, hogy milyen képformátumban van, milyen hang érhető el, milyen felbontás, viszont nincs információ a szinkronról, feliratról. 😕

- A szinkron és felirat információt csak a műsor elindítása után a beálltásnál lehet megnézni. 😕

- Nem lehet rákeresni (szűrni) szinkronra. 😕

- A saját listát nem lehet szerkeszteni! 😕 Csak a film adatlapján lehet pipa jelzéssel betnni/kivenni a listából.

- Az előzménylistát semmilyen módon nem lehet szerkeszteni! Amit egyszer elindítunk (fél pillanatra is) az ott marad a „Nézd tovább” listában. 😕

- Filmek műfajára nagyon nagy vonalakban lehet szűrni. Csupán 4-5 kategória van. 😕 (Sorozatoknál: Akció/Kaland; Animáció; Vígjáték; Dokumentum, - Filmeknél kiegészül a Drámával)


De nagyon friss még, a puding próbája pedig az evés.

2022. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
63%
2022. jún. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
90%
2 éve használom Németországban. Jobban bejön mint a netflix vagy amazon
2022. jún. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!