Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Facebookon mit jelent ha...

Facebookon mit jelent ha valaki virtuálisan ,,megbök''?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem jövök rá hogy mi ennek az értelme! Jelent egyáltalán valamit ha ,,megböknek''? Nem értem...

2022. jún. 18. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

[link]

Egyszerűen csak egy figyelemfelhívás, hogy valaki megpróbált kapcsolatba lépni veled. Egy jelzés, hogy észrevett téged és ezt tudatni akarta veled. Az pedig már egyénileg változik, hogy ki mit akar belelátni akár küldő, akár fogadó félként.

2022. jún. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Szex
2022. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2,nő bökött meg és én is az vagyok(az illető nem leszbikus)
2022. jún. 18. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit az első írt, illetve spontán lehet véletlen is. Elképesztően sokan jelölnek be embereket véletlenül, vagy küldenek rossz személynek el üzenetet gyors facebookozás közben. Én mondjuk nem találkoztam már ezzel a funkcióval jó ideje, azt hittem kivezették, mert semmi értelme nem volt.
2022. jún. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!