Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nyíregyházán van olyan hely,...

Dango :3 kérdése:

Nyíregyházán van olyan hely, ahol pár méterről tudnék lovakat megfigyelni? Szeretném őket lerajzolni.

Figyelt kérdés

Nem hátrány, ha esetleg van pad, vagy egy árnyékos fa töve a közelben, ahová le tudnék ülni.

Lovardákat kérem mellőzzük, nem nagyon szeretik, ha valaki ott tartózkodik úgy, hogy nem fizető, lovagló vendég.



2022. jún. 21. 04:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Ajánlom figyelmedbe a millió lovas videót és képet, ami elérhető a neten.
2022. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Hotel Pagony, hátul a nagy parkoló felől általában ki vannak engedve, akár meg is lehet őket simogatni, barátságosak, és senki sem nézi rossz szemmel, ha ott tartózkodsz. Pad az sajnos nincs, de oldalt van árnyékos hely.
2022. jún. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az állatkertben is vannak lovak. Pad nincs de van árnyék.
2022. jún. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

2. Válasz: Köszönöm a Hotel Pagony ajánlását!

3. Válasz: Az állatkertben nem hiszem hogy jó szemmel néznék ha órákig álldogálnék a lovak előtt a tömegben. Nekem se lenne kényelmes őszintén, de köszönöm azért, hogy próbáltál segíteni.

1. Válasz: Gondolhatod, hogy ha azt akartam volna akkor nem írtam volna ide. Élő, mozgásban lévő állatot szeretnék rajzolni, egy videót úgy állítok meg ahogy akarok, a képek pedig nem mozognak :) a lényeg, hogy gyakoroljam ezt a fajta rajzolást, és közben a szabad levegőn legyek. Kérlek máskor inkább ne szólj hozzá a dologhoz, ha nincs értelmes segítőkész ötleted.

2022. jún. 22. 03:02
 5/5 Thunderfairy ***** válasza:
30%
Te meg ha nem akarod nem állitod meg a videót.
2022. jún. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!