Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek sincs értelme a...

Szerintetek sincs értelme a szórakozóhelyeknek?

Figyelt kérdés
Akármilyen buliba megyek mindig balul sűl el,vagy oda sem jönnek vagy ha oda jön az is hulla részeg azt se tudja hol van,az ilyeneket csak szimplán ott hagyom kit érdekel a részeg süket duma.Meg amúgyis ott mindenki csak alkalmi kapcsolatot keres csak vigyázzni kell mert betetik az embert kamu dumákkal. Szóval részeg suhancokon kívül nincs egy értelmes normális ember. Szívják azta a fertelmes dohányt amitől még hányingere van az embernek. Komolyan én csak még idegesebb vagyok ott. Ja meg a beszólásokról ne is beszéljünk. Komolyan az itthoni szinvonalom 0. Azt nem tudom külföldön milyen,de itt ha akár hova megyek mindig ez van.
2022. jún. 26. 07:32
 1/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

valakik ezt szeretik amit te leirtal hogy nem szereted


szorakozohely erre van


hogy vannak e dohanyzomentes (alkoholmentes...) szorakozohelyek (?!)...


vallasos kozossegekben pl.


manapsag (meg mellesleg regen is) a hazasag is az emberek tobsegenek egy alkalmi dolog


kalandozas ennyi, kostolgatas


szoval szerintem te valojaban nem tudod eldonteni melyiket is akarod

illetve olyan alternativat akarsz amit nagyon kevesen, mivel akik hasonloan gondolkodnak (reszben) azok tobbsege eleve nem tarsasagi ember, nem erdekli a kozossegi buli

2022. jún. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem van értelmük. Igaz, én szórakozni járok oda, nem pedig azért, hogy bárki odajöjjön hozzám.
2022. jún. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen,és pont azzal van a gond,hogy nyugodtan nem lehet mert mindig odajön valami tapló aztán járkálni kell ide oda hogy ott hagyjam őket.
2022. jún. 26. 11:46
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Már hogy ne lenne értelmük!

Attól, hogy neked nem jön be ez a szórakozási forma, attól még másnak tetszhet.

Én sem szeretem, de bőven teljes az életem ezek nélkül is. De ettől még nem irigylem másoktól a kikapcsolódást.

2022. jún. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%
Néha megyek szórakozóhelyre,mindig találok valami lányt akivel tudok beszélgetni. Utána ahogy alakul:) szerintem van értelme
2022. jún. 27. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!