Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen lett rajzom?

Milyen lett rajzom?

Figyelt kérdés

[link]


Élethű, felismerhető lett? Anyukám és nagymamám szerint nagyon, de szerintem annyira nem.



2022. jún. 29. 21:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen jó kezdésnek. Árnyékolással még barátkozz és megvagy.
2022. jún. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez te vagy? Van egy kis Varga Juditos beütése:

[link]

A jobb szemen azért lehetne picit igazítani, de amúgy egész jó. :)

2022. jún. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm kettes, Varga Judit az.

Ezt a képet másoltam:

[link]

2022. jún. 29. 21:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Jól éreztem. Próbáld meg árnyékolni. A körvonallal megvagy. Az arcba az a legnehezebb - szerintem -, hogy nem körvonalakból áll, hanem fény/árny játékból.
2022. jún. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Az árnyékolást fejlesztgetném főként én is. Vannak ilyen alap trükkök, amik rengeteget dobnak rajta, például az alsó ajkat nem szoktam árnyékolni, csak az alatta lévő részt. Valóban jó kezdésnek, szeme szája szerintem egész jó, az orrán és az érzékszervek fejen való elhelyezkedésében még lehet fejlődni, bár ezek a legnehezebb részei egy portrénak.
2022. jún. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
De miért nem valaki értelmes embert rajzoltál le?
2022. jún. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha első vagy nem túl sokadik rajzod, akkor jó!

Ahhoz, hogy élethű legyen egy rajzon, az adott dolog vagy személy jellegzetességeit kell megrajzolnod. Valamint ahogyan említették az árnyékokra (fény-árnyék) is ügyelj. Ezek adják meg az egyén jellegzetességét. A mélységét a tér, 3 dimenzió illúzióját.

Mellékelek egy képet, amin a rajzod mellé helyeztem azt a képet amiről rajzoltad. [link]

Ezen berajzoltam néhány segéd vonalakt, amin láthatod a fotó és a rajzod közt különbségeket.

Hol térnek el a különböző szögek irányok. Ezekre nagyon figyelni kell, mert ettől az akit rajzolsz és nem csak hasonló, vagy esetlek köze sincsen hozzá.

Például a szemek helyzete, elhelyezkedése, egymástól való távolságuk. Az szemek, orr, száj távolságok, szögük, stb.

Ne sajnáld az időt ezek a jellegzetességek megfigyelésére, majd pontos megrajzolásukra.

2022. jún. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

# 6-os.

Lehet, hogy be jön neki vagy szimpatikus.

Viszont jó alanyt választott a rajzoláshoz, mert igen karrakteres arc és könnyű rajzolni.

2022. jún. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2022. jún. 30. 18:54
 10/11 anonim válasza:

De hogy hogy Varga Judit? :D

Bar rajzos csoportban olyat is láttam aki Hitlert rajzolt

Amugy jó lett a rajz

2022. júl. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!