Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni telefonozás...

Mit lehet csinálni telefonozás és tvzés helyett? Milyen egy napi rutinod ezek nélkül?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, egy csomó fölösleges időm van, amikor nem tudom mit csináljak, de nem takaríthatok vagy olvashatok minden nap órákig, szóval sokszor inkább csak nyomkodom a telefont. :( Milyen napi rutinotok van, amiben kevés telefonozás és tvzés szerepel?
2022. júl. 24. 01:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem telefonozok,mert nincs rajta internet,és tv-t se nézek évek óta.A mai nap pl. olyan volt,hogy fölkeltem,elszívtam egy cigit.kutyának beadtam a gyógyszert,adtam nekik inni,enni,meglocsoltam a málnát meg a szőlőt,fölsöpörtem,fölmostam a szobákba,főztem magamnak teát,sütöttem tojást,dohányt töltöttem,utána bekapcsoltam a gépet,megnéztem a háborús híreket,filmet néztem,hallgattam zenét,följöttem ide,játszottam,most meg már indulok lefeküdni,ennyi.
2022. júl. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én hangszeren gyakorlok, rajzolok, olvasok, irok, sétálok egy kört. Szeretem bújni a netet is, és kockulni is. De ha holnaptól elvennék tőlem, akkor simán mondanám, hogy a tv-t is vigyed.
2022. júl. 24. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!