Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Gólyabál, szivatás. Valami ötlet?

Gólyabál, szivatás. Valami ötlet?

Figyelt kérdés

Katolikus gimiről van szó,de azért értjük a poénokat:D

Várom az 5leteket;)

Köszönöm előre is.


2010. szept. 22. 13:58
 1/10 anonim ***** válasza:

nekem tavaly volt gólyabál, elmesélem hogy történt:D

szóóval

két osztály volt akiket szivattak és ez a két osztály egymás mellé állt kettesével, szal sorakozóba

és elmondatták velünk az esküt, ami nagyon vicces volt és nehezen kiejthető szavak voltak benne:D

miközben mondtuk, aki előttünk állt annak megkellett fogni valamelyik lábát, és amikor mondták hogy csere akkor megfogtuk a másikat

a végén száraz pogácsát kellett ennünk és citromlevet cukor meg miegymás nélkül

most csak a gólyabálra gondolsz vagy konkrétan a szivatásokra is?:D

ha gondolod arról is irok hogy mik voltak

2010. szept. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hát inkább a szivatásokra lennék kíváncsi,mert 5leteket kell gyűjteni:D A lényeg az,hogy ne legyen megalázó,de mégis vicces a közönség számára:D Am köszi a segítséget^^
2010. szept. 22. 14:17
 3/10 anonim ***** válasza:

oké bocsi akkor leirom aztis:D

nekem olyat kellett csinálni hogy 2 társammal együtt lekellett térdelnünk egy tál elé, ami tele volt liszttel és elvolt rejtve pár cukorka benne, de ilyen nagyonpicik

és az volt a lényeg hogy lekellett fujni a cukrokról a lisztet hogy csak azok maradjanak a tálban

hát gondolhatod hogy hogy néztünk ki utána:D

meg olyan is volt hogy ottis térdelni kellett, és kb 1 méterre volt előttem egy pohár, amiben szivószál volt, de az a nagyon hosszú, és a számba rakták a másik végét. jaés bevolt kötve a szemem. két pohár volt, az elsőben citromlé volt a másikban meg nagyon édes cseresznelé:D

és megkellett inni az egészet

huh hát még rengeteg van majd talán később irok:D

2010. szept. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

XDDDDDDDDDDDDDDDDD

hát ezek nagyon jók LOL:DDD

kösziii xD

ha ráérsz akkor pls írj még:P

<33

2010. szept. 22. 14:33
 5/10 anonim ***** válasza:

szivesen:D

na ráérek:D

háát volt olyanis hogy felülről lelógattak egy madzagon egy lekváros kenyeret, aláállitottak egy embert bekötött szemmel, és megkellett ennie kéz nélkül:DD

meg olyan volt hogy egy gyereket beleültettek egy dobozba, mindkét kezébe adtak egy-egy vécépumpát és hajtania kellett magát pár méterig, utána meg vissza:D

megmég volt olyanis, hogy 2-3 gyereket kiküldtek az iskola keritéséhez és fogkefévle lekellett mosniuk az egész keritést

2010. szept. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

xDDDD

Mekkora jók már:D

köszi az 5leteket^^xD

2010. szept. 22. 21:15
 7/10 anonim ***** válasza:
remélem majd egykettőt felhasználtok belőle:D
2010. szept. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ha rajtam múlik az összeset :D:P
2010. szept. 23. 12:00
 9/10 MasterA válasza:

Szia!


Bár én már régen voltam középiskolás,meg egyetemista,de a mi időnkben is mentek ilyenek,főleg kollégiumi szinten.Az úgymond szivatások tárháza ilyenkor kimeríthetetlen.A kérdés,hogy meddig lehet elmenni az adott intézményben.Van egy Unokahúgom,Aki tavaly volt kilencedikes,és az elmondottai alapján tudok írni pár dolgot.Nekik először is úgymond gólyahét volt,amikor is egész héten mentek kisebb-nagyobb szivatások szünetekben.Pl. békaügetésben végigmenni a folyosókon,a tanári szoba előtt énekelni a "csiga-biga gyere ki" c. gyerekdalt,matchbox-szal versenyezni az udvari tornapálya körül,stb.Aztán volt a szervezett gólyaavató,ahol sportjellegű,és műveltségi,logikai vetélkedők formájában versengtek az osztályok.+ osztálytánc,karaoke stb.

2010. szept. 24. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi a választ;)
2010. szept. 25. 08:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!