Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen ivós feladatokat élveznél?

Milyen ivós feladatokat élveznél?

Figyelt kérdés

Haverokkal szeretnénk egy egyszerű ivós appot készíteni. Van belőle egy jópár már, nem lesz spanyol viasz, de vannak dolgok amik pl a Picolo-ban nem tetszenek és szeretnénk magunk képére formálni.


Mik lennének azok a feladatok amit ha egy társasággal játszanál jót mulatnál rajta?


Általánosságban ilyenek, hogy

nyomj 10 fekvőt, vagy igyál 5öt

nyald meg XY fülét, vagy igyál 3at

vagy egy őrültebb Picolos feladvány: dugj jégkockát a seggedbe, vagy húzd le az italod.


Szóval ilyesmi.



2022. júl. 29. 16:52
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Hát én nagyon jót mulatnék azon, hogy dugj egy jégkockát a seggedbe vagy igyál. Hahahahaahahah, milyen mulatságos is egy jégkocka a seggbe!!!!


Ja nem. Retard...

2022. júl. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1es, te még nem voltál részeg soha, igaz?
2022. júl. 29. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:
72%
De, voltam. És? Attól röhögnöm kellene azon, hogy valaki feldug valamit a seggébe?
2022. júl. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem.

Deee egyébként ha már hozzászólsz a kérdéshez, adhatsz hasznos választ is azáltal, hogy esetleg olyan dolgokat írsz, amik szerinted viccesek egy ivós játékban.

2022. júl. 29. 17:18
 5/9 anonim ***** válasza:
29%

Nem tudok, mert a legprimitívebb véglényeket leszámítva semmi vicces nincs egy ivós játékban.


Gyóóó, gecó, igyááá máááá heeeee!

Csicska gyeeee vicces vagy, tesaa!


ja, nem.

2022. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Értem. Szuper. Köszönöm a válaszaidat.


Ja, nem.

2022. júl. 29. 18:20
 7/9 anonim ***** válasza:
Sok sikert az alkalmazáshoz!!! Biztos lesz egy két olyan szellemi nyomorék akinek tetszeni fog! Mint az alkotóik!
2022. júl. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Neked amúgy mi a bajod? Milyen alapon sértegetsz? Mi a bajod azzal, ha fiatalok isznak?
2022. júl. 29. 18:23
 9/9 anonim válasza:
Jó móka lenne, ha valaki szopna a mosdóban, amíg én a sört iszom.
2022. okt. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!