Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Hármashatárhegyről lehet...

A Hármashatárhegyről lehet hallani/látni a Sziget fesztivált?

Figyelt kérdés
Lemaradtam róla, viszont élek-halok az Arctic Monkeys-ért és ha nem jönne össze a hétfői nap, meghallgatnám kintről. Tudom, hogy egyszerre több színpad megy és mellette programok is vannak, de mivel még nem voltam de bent se kint, nem tudom mennyire szűrődik ki tisztán egy nagyszínpados koncert hangja. Van értelme megmászni mondjuk a Hármashatárhegyet és fentről hallgatni, vagy van jobb módja is ennek, esetleg engedjem el? Két hete voltam a hegyen és tökre látszódott a sátor építése, azért gondoltam jó spotnak.

2022. aug. 12. 20:16
 1/3 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem hiszem hogy abból a távolságból èlvezhető lenne.
2022. aug. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem
2022. aug. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Amilyen kib.aszott kur.va hangos volt szombat-vasárnap, szerintem még tibetben is lehetett hallani.
2022. aug. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!