Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Nessaj tudatosan állt rá,...

Nessaj tudatosan állt rá, hogy már tinédzserkorú és gyermek nézők nézzék?

Figyelt kérdés
Csak azért, mert minap láttam, hogy már Harry Potternél és ilyeneknél tart videojátékok terén. Gondolom már semmi káromkodás, csak kimért jópofi, de ennek mi az értelme? Régen azért nézték felnőttek is, bár hirtelen a Minecraft és a Fortnite jut még eszembe róla, az is igaz... Ezt miért csinálja? Ez egy üzleti megfontolás lehet, vagy mi?
2022. aug. 16. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
A gyerekelben sokkal több pénz van, ez való igaz, de én nem gondolom problémának, hogy olyan tartalmat gyárt amit a kisebb korosztály is fogyaszthat
2022. aug. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy negatív kicsengés is volt benne némileg, amit kérdeztem, de a probléma szót nem említettem :D Végülis az is beszédes, hogy ettől még rögtön előjött.
2022. aug. 16. 18:56
 3/10 anonim válasza:
68%
Kisebb korosztály IS fogyaszthat?? Miért? A legnagyobb kötöttpulcsis kockákon kívül ki nézne MÉG Harry Potter végigjátszást? Gyerekeken kívül...
2022. aug. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ilyen YouTube gameplayeseket mind nagyrészt gyerekek nézik
2022. aug. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%

Azért játszik a Harry Potter játékokkal, mert így hangolódik rá a Hogwarts Legacy-ra.

Sok streamer csinálja ezt, hogyha kijön valami cím, aminek már jó ideje nem jött új része, hogy amíg megjelenik addig kijátsza a régebbi részeket.

2022. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
39%

"Végülis az is beszédes, hogy ettől még rögtön előjött."

Tudod, miért jött elő? Mert bár lehet, hogy a "probléma" szót nem írtad le, de a megfogalmazásod és a stílusod rémesen negatív.

2022. aug. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
79%

A gémerek is fejlődnek és építeni akarják a karriert. Eleinte voltak a 20 percesre vágott videók. Én azokat szerettem amúgy, mert munka után gyorsban meg tudtam nézni egy játékot miről szól és nem kellett hozzá százezrekért számítógép meg nem én gémeltem órákig. Később ezt elengedték és jöttek a 2-3 órás videók, mert hát ha nem vágja meg neki is kevesebb munka, pénz meg ugyanannyi. Utána jöttek a liveok, merthát ott leszakítja a nagyobb pénzt, majd ezt feltolja vodként és ott is tud valamennyit még leszakítani róla. Majd jöttek a különböző ajándéktárgyak, rangok, emotikonok pénzért és stb. A fiatalabb korosztályra való épülés is része, mivel nekik van több idejük 4 órás videókat megnézni, nem a dolgozó felnőttnek. Ugyanez a félbehagyott játékokkal, ha látja nem nézik annyian, mint szokták akkor lecseréli más játékra, mert ugyanannyi idő alatt abból van több pénz.

Ez mindenkire igaz körülbelül, nem csak Nessajra. Egyébként egész normális videós, sok visítozó undormány gémer csatornához képest ő nagyon is emberi tartalmat gyárt.

2022. aug. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

sztem kvajó a harry potter végigjátszása, ez egy nagyon nosztalgikus játék nekem gyerekkoromból, örültem, mikor megláttam, hogy van. Nem néztem még bele, de lehet nála is közrejátszott ilyesmi, másrészt meg ja, hangolódik a Hogwarts Legacyra.

De ha nem tetszik, nézd más gameplayét, nem csak ez az egy van. Biztos lesznek még "komolyabb" játékok is.

2022. szept. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
48%

Nem.

A Ceo-tól jött az utasítás hogy több pénz kell mert a Janivagyok.bt már yeahuntert is pénzelik rendesen de még nem hozott elég bevétel így nessajból akarják fenntartani yeahuntert.

2022. okt. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
9.: amikor nincs életed, ezért jobb híján túlságosan magadénak érzed ezt a belterjes közeget, és tényleg tudsz nevetni a belsős vicceiken, amiken csak ők hárman nevetnek többnyire, akiket valóban érint, így nekik jelent is valamit.
2022. okt. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!