Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tűzijátékot illetően : itt...

Tűzijátékot illetően : itt tobzódik Budapesten bődületes mennyiségű vidéki ember. Egyértelmű, hogy a tűzijáték miatt jöttek. Részeg kamaszok, felnőtt emberek kisgyerekkel stb. Szánalmas vagy inkább szomorú ez?

Figyelt kérdés

Ez konkrétan helyzetjelentés mivel itt vagyok és tapasztalom. (20.48 Budapest szíve)


2022 augusztus 27 szombat



#2022 augusztus 27
2022. aug. 27. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Leszámítva hogy a legtöbbjük autóval jön és borzasztóan rosszul vezetnek, nem zavar.
2022. aug. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Na, ezért nem kell kimenni a helyszínre.
2022. aug. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod hogy sok a vidéki? Közvélemény-kutattál?
2022. aug. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Bp-en is isznak a kamaszok és az embereknek itt is van kisgyerekük.
2022. aug. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Az autózást most kerülni kell. Sőt, inkább itthon maradok. Nem szeretem a felhajtást.
2022. aug. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
81%

#1 A "homárparádé" miatt egész évben megy a nyivákolás, nem tudom miert pont ezt hoztad fel.


A kérdésre: szerintem az a szomorú vagy szánalmas, hogy sokan még ennyi év után is képesek a fideszre szavazni, mert azt hiszik, hogy Orbán az ő érdekeiket nézi, és hogy jó irányba vezeti az országot. Az, hogy egy rakás ember elmegy a fővárosba ünnepelni, és megnézni a családjával/barátaival egy számukra rendezett programot, nem az.

Persze nyilván óriási poén lett volna ha konkrétan senki sem nézte volna meg ezt a kormánypárti puccsparádét sem élőben, sem tvben, de ha egy tüzijáték képes örömet okozni az embereknek, akkor minek fosszák meg magukat tőle?

2022. aug. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
57%
Szomorú.
2022. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!