Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az "Ultimate Marvel" képregény...

Az "Ultimate Marvel" képregények nagyságrendekkel jobbak voltak a "sima" (Föld 616) Marvel-univerzumnál?

Figyelt kérdés

2022. szept. 13. 20:13
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz ezt eldönteni. Az Earth 616 azért elég nagy adag képregényt jelent, hullámzó szinttel. Az Ultimate kisebb. Nekem egyébként bejöttek nagyon az Ultimate cuccok.
2022. szept. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Voltak kifejezetten jó minik, storylineok és megoldások benne. De alapvetően több klasszikust termelt ki az idők során a 616 univerzum. Meg persze több infantilis hülyeséget és gagyizàst is. De még egy Ultimate Spiderman esetében Norman visszatérését tudom legendásnak mondani (ahogy felhívja az apartmanba Petert te jó ég mennyire para és hangulatos az a szám) addig a 616 sztorikból van egy tucat ilyen. Kraven utolsó vadászata, Vedlés, a Kevin Smith féle Spiderman/Black Cat, Sors hálójában, Blue stb. Szóval az évtizedek és a több alkotó a 616-ot jól megtolják.


De pl az Ultimates szerintem sokkal jobb, mint az Avengers. Felnőttes, realisztikusabb, karcosabb.

2022. szept. 25. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!