Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » The mighty black poo?

The mighty black poo?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Legutóbbi étkezésem alkalmával elfogyasztottam egy fekete-burgert. Az ezt követő események számomra nagyon felzaklatóak voltak, ugyanis akkorát fostam, amilyet ember még nem látott ezen kívül fosás színe intenzív szurokfekete volt. Olyan szinten húgyoztam a segglyukamon, hogy az valami elmeszaggató! Aznap este 20 perces különbségekkel 4x voltam univerzumgörbítőt szarni. Az események megtörténte után irgarmatlanul tömény amilalkohol szag volt és még a levegőt is vágni lehetett.

Ezen felül a wc is eldugult. Miután benyitott a szerelő instant tumor nőtt az orrsövényére az elviselhetetlen csatorna-és koncentrált fosszagtól. Erre szeretnék sürgősen választ találni az ügy érdekében.



#büdös #széklet #undorító fos #irgalmatlan élmény a toaletten
2022. okt. 30. 00:16
 1/8 anonim válasza:

Szia! Nekem is voltak hasonló problémáim. Azóta kerülöm a fekete-burgert és a helyzet valamennyivel jobb, de ez a szenny soha nem fog teljesen kitisztulni a szervezetedből. Valamint arra számítsatok hogy a csatornába ragadt széklet egy hét múlva életre kel. Ajánlom legyetek vele barátságosak, mert ha ezt nem teszitek másnapra orbitális fosszag lesz az egész házatokban és kula lesz a szátokban. A szerelőnek meg azt tudom ajánlani, hogy legyen ő a Voldemort máskülönben a tumor tovább nő és ő is Kulabává változik. Sajnos az én szerelőmmel ez történt és azóta minden reggel megdobálja szarral a házamat.

Remélem tudtam segíteni!

2022. okt. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szerbusz vilibusz! A tegnapi nap folyamán, a korábban történtek megfontolása nélkül újra bepróbálkoztam a fekete-burgernél, ez alkalommal is a fekete-burger összetevői felül emelkedtek rajtam, majd felemésztette a belső szerveim és gyorsan minta villám, elhagyták a szervezetemet, ezzel együtt a bélférgek is kiköltöztek a testemből és kalimáig fostam a budit. Visszatérve a szerelehőhöz, a szerelőt kiküldő cég radioaktívvá nyílvánította a helyszínt, ezzel együtt kilakoltatási parancsot hajtottak végre. A ház szerkezetét szétmarta a gyomorsav, illetve a ház 2 kilométeres körzetében elfogyott az oxigén.

Nagyon szívesen köszönöm gyors és tartalmas válaszodat, mielőbbi gyógyulást kívánok a történtek után, bár számomra ezek az esetek traumát okoztak. Gyors felépülést! Viszlát!

2022. okt. 30. 21:49
 3/8 anonim válasza:
Uram, màr irtam privátban de ignorálni teccett. Ilyen velem is tortént ezért szeretném felvenni a kapcsolatot. Azt gondolotam osztozhatnánk.. tudja.. a traumán. Együtt túl eshetnénk rajta. Vagy akár, járhatnánk egyuütt terápiára. Nagyon sajnálom tényleg remélem szeretne velem beszélni. Ha megadja a telefonszámát , szívesen felhívóm. A fekete hanburgerek ágyú szerű fosást okoztak nekem mindig is. Ezért ugy gondolom elmehtnénk ketten a gyárba beperelni őket, mivel tulajdonképpen biztosan megmérgeztek minket. Együtt foshatnánk vagy akár csak beszélgethetnénk telefon hívásban. Várom a válaszát, kedves. -Jaulcsì
2022. okt. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Kedves Julcsi, nem ignorállak, csak 15 percenként tudok csak üzenetet küldeni.

Kb. 10 perc és tudok neked üzenetet küldeni.

Egyből megadom a telefonszámom! Köszönöm fáradozásod!

2022. okt. 30. 22:00
 5/8 anonim válasza:

de b4szod te g3ci te .. Hogy a büdös úristen bassz4 rá az eget a redvás vén oreg kurvá4k vörösrézzel kivert kárpitozott, foncsorozott vasporos valagár4, hogy a énekes koldus verje belétek, hogy a talpas trójai faló húzza beléd a szálkás fasz4t, hogy nöjon köröm a gombás túrokarimás fark4dra és azzal kúrj4d a pin4szagú, riherongy, ki nem jelölt türelmi zónában ingyen-guminélkül strihelö repedt sarkú szentpáli szajh4 any4dat a tripp3res apád hátán s3ggbe, te rohadt takonyszagú gyárihibás sel3jtbunk0 g3cipúder, hogy a feketenájlon hullazsák cipzárja csipné be a m3llszörödet is te féregarcú tapló köcsög, hogy a vonat szabjon rád rövidnadrágot, te hónaljmankos nádvágó pudvás b0zomajom, hogy sz0pja telibe az a jeges-tengeri vacogós feher capa a getvas pöcsodet, hogy szakadt volna be a fejed szuletéskor, te szaros pondró, hogy békávés találja meg hátulról a férfizuhanyzóban, és a radai rém vizfejû fia torje el a kezét és nyomja le a gennyes torkan vagy szurja a herejebe ennek a fostalicska tyúkbaszónak... baz-baz-

baz- höoööörrghh!! ezt kapod te amiért nem szarhatok a szádba. szerelmem.

2022. okt. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
hol laksz? :)
2022. okt. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Miskolc
2022. okt. 30. 22:14
 8/8 anonim válasza:

Sajnos az újboli burger fogyasztásról nem tudok semmit, mivel én nem voltam olyan csökkent értelmiségi szinten, hogy fogyasszak mégegyet. Viszont az elkövetkezendő napokban a számíts arra kérlek, hogy a víz átváltozik az egész házban fossá. Azóta fosban fürdök és a szagokkal mindig küzdök.

Én úgy gondolom a bélférgek kipusztulása pozítívum valamit az oxigén hiany sem akkora baj ha még ön él. Arra a kérdésemre tudna válaszolni, hogy mit jelent a "kalmáig" kifejezés, mert sajnos ez a szó nincs a szótáramban és Kula úr sem tudta megadni a választ.

Ha bármiféle segítségre lenne szüksége, kérem keressen fel!

2022. okt. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!