Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hol van olyan szórakozó hely...

Hol van olyan szórakozó hely pesten ahova 16 évesen beengednek? Illetve olyan ahova felnőtt kiséretével 15 évesen is be lehet menni?

Figyelt kérdés
Baráti társaságomba van egy lány aki csak 15 éves és jó lenne ha ő is el tudná velünk jönni.

2022. nov. 1. 12:38
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Mozi, vidámpark, stb.
2022. nov. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szórakozó hely alatt bulizó helyre gondoltam
2022. nov. 1. 13:13
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Olyan természetesen nincs. Ha meg lenne is, és egy ilyen publikus fórumon megosztanánk, hogy illegális tevékenységet folytat, igen gyorsan be is zárhatna az is.
2022. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Több millió forint bírságot kockáztat az, aki beenged fiatalt, sőt, akár bezárást is. Mennyi idős vagy?
2022. nov. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
16 vagyok, amugy meg egy csomo helyrol hallottam mar ami 16 év a korhatar, csak olyan kene ahol felnott kiserettel be lehet menni 15 evesen is
2022. nov. 1. 20:40

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!