Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Raktár megvásárlása esetén a...

Raktár megvásárlása esetén a benne talált dolgok jogilag az én tulajdonomat képezik,de mi a helyzet olyankor,ha személyes okmányokról van szó?

Figyelt kérdés
Gyomorforgató fényképek is voltak,persze abban hiszek hogy csak szerkesztettek és nem valós tartalmúak. 300 euróért jutottam hozzá,találtam villanysütőt jó minőségűt meg vörös rezet,szóval talán 150 euró profitom lehetne,ami nekem nagyon is számít,sőt,örülök. Nincs bűntudatom,nem szándékozom visszajuttatni az okmányokat meg a fényképeket,nem kíváncsiskodok. Csak érdekel,hogy egy ilyen zavaros seggem tudja helyzetben mivan?

2022. nov. 3. 23:24
 1/4 anonim válasza:
Hát egyszerűbb ha elégeted őket mintsem hogy tartogasd. Vagy juttasd vissza ahhoz akié de az meg egy csomó tennivalóval jár. Mellesleg milyen fényképek voltak? Írd le privátban kíváncsi vagyok nagyon.
2022. nov. 4. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
28%

Ha raktárt vásárolsz, akkor csak helyiséget vásárolsz, nem tartalmat. Az ok

mányokat meg köteles vagy leadni a rendőrsgen.

2022. nov. 4. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1. Igen,tudom hogyan szabaduljak meg tőlük véglegesen. Engem az érdekel,hogy a törvény szerint mi a helyzet.

2. Én nem vagyok köteles leadni semmit,mert nem vettem észre,hogy a raktárban vannak. A raktárhoz semmi közöm,72 órán belül elkell szállítanom mindent és üresen kell leadnom a kulcsokksal együtt.

2022. nov. 4. 11:15
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha olyasmi ami szerinted gyanus szolj rendorsegnek tulajnak. Amugy meg add el a cuccokat vagy dobd ki
2022. nov. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!