Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Figurák horgolásakor (pl...

Figurák horgolásakor (pl gömb) mindig rossz irányba "nő", amit horgolok, folyton ki kell fordítanom. Másnak is ilyen, vagy én vagyok a béna?

Figyelt kérdés

Nem tudom, mennyire érthetően írtam, magyarázatképpen:

(Jobbkezes vagyok)

Nem az óramutató irányába, felfelé haladok az alakokkal, hanem az órával ellenes irányban horgolok "magam felé", ezért ki kell fordítgatnom, amikor már van egy szép íve, és akkor már úgy marad.



2022. nov. 24. 21:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos nem tudom a választ, de a gyikon nincs elég erős alkotó közösség ehhez.

Rengeteg Facebook közösség van, nagy taglétszámmal, ők fognak tudni segíteni.

Én varrni szeretek, nekem az Eredeti Varrómamik csoport segített sokat. De az ugye nem horgolás...

A Textilshop by Cili csoport ugyan egy webshop, de a tulajdonosa horgol, és mintákat is készít néha, ő tudna segíteni.

Aztán a ha "horgolás, vagy amiguru szavakat beírod látsz majd nagy taglétszámú csoportokat, ott segíteni fognak.

2022. nov. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

"ki kell fordítgatnom, amikor már van egy szép íve, és akkor már úgy marad"

Akkor kifordítod és kész. Miért gond?

2022. dec. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Kezdésnél ez kb. mindig elő szokott fordulni, de csak az elején kell rá figyelni, utána már nem kell fordítgatni. Én úgy szoktam, hogy a horgolótűm másik (tompa) végére kicsit ráhúzom, és átfordítom. Annyit még megjegyeznék, hogy sokan horgolnak figurát a "rossz" oldallal is, ízlés kérdése kinek mi tetszik, csak azért érdemes figyelni, hogy a különböző testrészek ugyanúgy készüljenek.
2023. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!