Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi az eredeti, angol nyelvű...

Ktib74 kérdése:

Mi az eredeti, angol nyelvű címe a Egérke piros szegélyes kék kabátja c. angol népmesének? Akárhogy keresem a neten, nem találom.

Figyelt kérdés

2022. dec. 10. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Próbáld meg itt keresni:

[link]

2022. dec. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleve a címe alapján el se hiszem, hogy tényleg népmese... Magyarul megtaláltam én is, és látom, hogy az van odaírva, hogy angol népmese, de akkor is... Egyébként ahhoz képest, hogy angol szakot végeztem (ötévest), sose hallottam erről a meséről, akár népmese, akár nem.
2022. dec. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 Én is angolszakos voltam, de nem vagyok elég hülye, hogy azt higgyem, akár 10 év alatt is meg tudnék ismerni minden valaha volt angol irodalmi művet. Főleg, hogy a népmesék erősen regionálisak, és az angolszakok elsősorban nem ilyen irodalommal foglalkoznak.
2022. dec. 10. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Megpróbálom a megadott link-en keresni.
2022. dec. 11. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!