Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyek a kedvenc török sorozat...

Melyek a kedvenc török sorozatotok?

Figyelt kérdés
Nekem: Szulejmán, Tiltott szerelem, A szultána (csak az első évada), Végtelen szerelem (egyszer nézős), Kegyetlen város, Tiltott gyümölcs
2022. dec. 13. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Összetört szívek.
2022. dec. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezel
2022. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tiltott gyümölcs de mikor alihan meg zeynep elment a sorozatból azóta nem nézem. Az Ezel amúgy a legkedvencebb sorozatom a törökök közül
2022. dec. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az idő sodrásában, Tiltott gyümölcs, Elárulva, A bosszú csapdájában, Fazilet asszony és lányai, Remények földje, A sziget meséje, A nagykövet lánya. Nagyjából ezeket láttam eddig végig, de persze van köztük olyanok is, amik annyira nem jöttek be, vagy számomra nem voltak annyira izgalmasak. Tiltott gyümölcs pl örök kedvencem lett, de A sziget meséje nekem kicsit unalmas. Mondjuk szívesebben nézek ilyen sorozatokat, mint Netflixeseket (tavaly ilyenkor pl a Guberálós María-t is újranéztem így huszonpárév távlatából :D).
2022. dec. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Éjfél a Pera Palace Hotelben. Az egyetlen török sorozat amit eddig végig tudtam nézni és nagyon tetszet.
2022. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!