Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » The Raven Croaks-ról vélemény?

The Raven Croaks-ról vélemény?

Figyelt kérdés
Szoktam nézni Bandit, és kedvelem, de zavaró, hogy heti kétszer kéne közvetítenie, de gyakran lemondja, mert közbejön valami, beteg lesz és hasonló. TheVR Pistit sokszor kritizálta, és igaza van bizonyos dolgokban, de ők legalább komolyan veszik a munkájukat, ha már megélhetnek belőle, és ott vannak mindig a nézőiknek, csúnyán mondva nem sz*rják le azokat, akik támogatják őket. Nem is túl nehéz munkája van sok tartalomgyártóhoz képest, hiszen a Discord-on kapja a tartalmakat amire reagálnia kell, és ennyi, míg például vannak, akik munka mellett felkészülnek és olyan élőadásokat közvetítenek heti 3-4 alkalommal, amiben sok értéket adnak át, tudományos témákba mennek.

2022. dec. 26. 20:05
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Rosszul látod. Attól, hogy támogatsz valakit, nem kell csúszni-másznia a pénzed után és kinyalni a segged, mert a pénzedért minden jár, te megvetted kilóra az embert belőle, és percre pontosan el kell számolnia hogy mire költötte. Beteg volt és volt pofája nem a gép előtt ülni és műsort csinálni két fosás és hányás között, mikor te azt kifizetted? Botrány... Nyugodtan iratkozz le, ha szerinted 4 ember napi 8-10 órányi részben számítógépes játékos (milliókból támogatott és szponzorált alapú) munkája (aminek ismétlését még 30-100 ezren visszanézik) ugyanaz a szint, mint amit másnak közel egyedül, töredéknyi közösségi támogatással és röptében alkotott kritikai szellemi munkával kell elérnie 2 ezer nézőnek élőben.
2022. dec. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez a probléma azokkal az emberekkel, akik az egyik tábornak a követői, nem képesek elfogultság nélkül gondolkodni az illetőről.


Nem azt állítottam, hogy a támogatásért cserébe csúszni-másznia kell és kinyalni a nézők seggét, ahogy az sem érdekel mire költi. Annak a 4 embernek is sok munkájába kerül mindennap ott lenni a nézőiknek, mondom ezt úgy, hogy nem kedvelem a TheVR-ékat, mert objektíven vizsgálom a helyzetet. Ők is lemondhatnák a közvetítéseket, mert valami bajuk van, de nem teszik, mert tisztelik annyira azokat, akik miatt megélhetnek. De nem feltétlen rájuk gondoltam, mint írtam fentebb, a Twitch-en vannak olyan emberek is, akik heti 3-4 alkalommal közvetítenek, és munka után képesek értéket átadva 2-3 órát letudni probléma nélkül, míg ez egy olyan embernek nem sikerül, akinek nincs más munkája és heti 2 alkalommal kéne ott lennie.

Valljuk be, nem a legnehezebb feladat azon a szinten kritizálni embereket, akik szinte mindig ugyanazok, és sokszor nincs annyi probléma velük, mint amit belelátnak. Egyébként bennszülött bálna sem mondja le állandóan a közvetítéseket, ő is ugyanezt csinálja. Múlt héten is közvetített a jólvanezígy évzáró előtt. Ő miért tudja ezt megtenni?

2022. dec. 27. 13:56
 3/3 A kérdező kommentje:
*Attól ugyanúgy szeretem Bandit. Akiket szeretünk, nem kell mindent elnézni nekik.
2022. dec. 27. 14:01

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!