Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen cím illene egy ilyen...

Milyen cím illene egy ilyen történetszerűségnek? (Bővebben, érthetőbben alul)

Figyelt kérdés

Szóval néha-néha szoktam így unatkozásból írni ilyen kis történeteket.

Írtam eddig egy olyat hogy van egy lány akit megszállt valami kísértet vagy mi és a fejében folyton beszél neki és aztán az a gonosz lélek vagy mi uralma alá veszi a lányt vagyis úgy értem hogy a lánynak parancsol pl öljön meg egy embert és a lány teljesíti de csak azért mert az a kísértet vagy gonosz lélek parancsolja neki és a lány nem tud neki ellen álni mert a kísértet meg hipnotizálta őt vagy mi. És ez lenne a nagyon rövid tartalam. Ennek a történetnek keresnék címet.

Eddig én azt találtam ki hogy ,,Kísértet az elmében’’ de nem tudom nekem ez a cím kicsit hülyén hangzik. Szóval aki tud neki valami jó címet az légyszi írja le. (Lehet kicsit furának tűnök mert ilyen fura történet szerűségeket írok de ez csak úgy jött unatkozásból xd).


Köszönöm előre is.



2022. dec. 29. 13:45
 1/1 anonim ***** válasza:

Az egész , unalmas “történet” voltaképpen bizonyos fajta skizofrén beteg látlelete.

Nem pazarolnám az időt ilyesmire. Ha mindenképpen ki akarod élni a kamaszkorban általános, szűk képzelőképességet trenírozó íráskényszert, írj inkább a normalitásról, egészséges lélekről szóló szösszeneteket.

Brutalitásból, lelki sivárságból, horrorból éppen elég ömlik az emberekre már a hétköznapokban is.

Aki arra vágyik, hogy különlegesnek lássák, válassza a normalitást. Meg fog lepődni: ki fog tűnni a környezetéből.

2022. dec. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!