Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mitől laggosak a tiktok videóim?

Mitől laggosak a tiktok videóim?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem értem, hogy csinálok egy tök klafa szerkesztést Capcutban erre amikor ki szeretném tenni tiktokra a szerkesztésem teljesen más mint az eredeti. ( Ezalatt értem azt hogy: egy-két képkocka kimarad,

Lefagy a videó,

Pixeles lesz.

Ha valaki, tudja, mi miatt van, és/vagy tudja a megoldást akk. azt előre megköszönöm.(És bocsi hogy ilyen hosszúra sikeredett ez a szöveg.)😁



2022. dec. 29. 16:03
 1/3 anonim válasza:
100%
Mekkora felbontással illetve mekkora fps számmal teszed fel a videót? Ugyanis az le van korlátozva tudtommal a tiktokon valamint gondolom ha nagy a fájlméret akkor tömörít így pixeles lehet esetleg szakadozhat a videót. Az is lehet hogy a kiexportáláskor történik hiba, mivel a preview videó amit látsz a szerkesztőben az kevesebb teljesítményt igényel mint maga a tényleges videó. Kicsit több infóra lenne szükség, pl pc konfigod
2022. dec. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

1. Válaszoló köszi a válaszodat! Általában 1080p vagy 720p-s felbontással 25-ös/30-as képkovckaszámmal, Capcutban szoktam tableten/telefonon szerkeszteni (animációkat,rajzfilmeket).

A videóim ált. 9 másodperctől az 1 perces időtartamig terjed.

Remélem tudtam segíteni ezekkel az információkkal.🙂

2023. jan. 1. 14:07
 3/3 anonim válasza:
100%
Milyen tablettel/telefonnal szerkeszted a videókat? Mivel az is lehet, hogy az lesz a probléma. Amiket írtál az benne van a tűréshatárba szóval, még a fájlmérettel lehet baj. Animációk és rajzfilmek esetén lehet, hogy túlgyorsan vált képkockát és exportot követően lemarad (persze ez csak akkor lehet ha sajátot készítesz). Tudtommal van egyébként számítógépre is CapCut szerkesztő szóval lehet érdemes azon is kipróbálni, hátha ott jó lesz.
2023. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!