Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki mit csinál szilveszter...

Ki mit csinál szilveszter éjjelén?

Figyelt kérdés
Lesz olyan, aki egyedül tölti? Illetve olyan, aki menne, de nincs kivel? Vagy olyan, aki egyáltalán nem is igényli a bulit, még évi egy alkalomkor sem, amikor az újévet ünnepeljük?
2022. dec. 31. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sokszor voltam oda bulizni szilveszterkor de sose értem meg az éjfélt még előtte kidőltem 😂 Szerintem túl van tolva de van aki szereti ünnepelni. Én jelenleg filmezni fogok ha fent leszek még addig ha nem az se gond. Holnap előveszem az új naptárat és kész 😄
2022. dec. 31. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az Operába megyek.
2022. dec. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mittudomén, Elnylaok egy üveg pezsgőt, standup comedyn röhögcsélek.. kb ennyi. buliztam már elégszer szilveszterkor, már nem hiányzik.
2022. dec. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem igénylem a bulit, mert nem szórakoztat. Próbáltam már és nagyon unatkoztam közben. Mondjuk ha lenne kivel elmenni pl. színházba vagy moziba vagy hasonló helyre, akkor oda lehet mennék. De bulizni soha többé.

Játszani fogok (megvettem a steamen a Groundedet) vagy olvasok (most kezdtem a Nemo kapitányt) vagy tanulok a vizsgákra (biokémia).

2022. dec. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nektek van életetek? Sok besavanyodott, NO comment :D Egy üveg pezsgőt nem húztok meg?
2022. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Az életet nem a pohár alján kell keresni.


Tessék, itt vannak ezek a jó Marsos podcastek. Ezeknek több értelme van és lehet egyszer életet is találnak.

[link]

2022. dec. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem húzom meg az üveg pezsgőt. inkább megiszom. :D :D
2022. dec. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha neked annyi az "élet" hogy berúgsz egy nap akkor te lehetsz besavanyodva xd
2022. dec. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Salx Narval ***** válasza:
Én buliztam már eleget fiatalabb koromban, most is mehettem volna több helyre is de valahogy nem vágytam sem az italra, sem a társaságra. Elterveztem, hogy eszegetek valami finomságot, zenét hallgatok, belenézek a műsorokba, max nézek vala filmet. Hááát, semmi nem lett belőle, úgy elaludtam mint a bunda, most ébredtem fel.:D Ennyit erről, Szilveszter letudva.:D BUÉK mindenkinek.
2023. jan. 1. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!