Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerinted kik a legrosszabb...

Szerinted kik a legrosszabb magyar youtube-osok?

Figyelt kérdés

Nálam Czibók László és Molnár Krisztián a legalja.



Előbbi nem épp egy művelt ember, butaságokat beszél, pénzért szinte bármit képes reklámozni. Azt hazudja, nem érdeklik a kommentek, mégis reagál rájuk folyton, aztán letiltja őket.



Molnár Kriszt meg ahányszor néztem, csak értelmetlenül beszélt meg piált.



2023. jan. 2. 17:11
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Varga Irén
2023. jan. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%
Az megvan, hogy Czibók László vagy 1 éve meghalt?
2023. jan. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
97%

Czibók László 2020-ban elhunyt. Nem kevered valakivel össze?

Molnár Krisztián meg már egy ideje nem videózik, eltünt a YouTube-ról.

2023. jan. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
96%
Te 2018-ból jöttél?
2023. jan. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom, most fedezte fel Czibók videóit..egyébként jah, amíg élt, nálam is ő volt a legalja, mondjuk legalább szórakoztató trash videós volt, de tájékozatlan, agresszív, kritikát élből elutasította stb.. az előző rendszer maradéka: a mai világot el nem fogadó, egyszerű proli.


a maiak közül nálam St22lacika és Rulek Zoltán a legalja.


Előbbi egy beképzelt, buta kamionos. Szidja a nyugatot, mikor ott dolgozik, hisztizik, ha kijavítják a tévedéseit, próbálja megetetni a népet, hogy milyen jó TESCO-nak szállítani stb.


Rulek meg egy agyatlan exkatona, aki veszélyes tanácsokat oszt edzés és táplálkozás témában.

2023. jan. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Nem tiszteled a honvédséget fiam
2023. jan. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%

Én Czibókot kedveltem/kedvelem. Egy halott emberre is lehet ezt mondani. Viszont azt elismerem, hogy sok hülyesége volt neki, és túl sokszor beszélt olyanról, amihez nem ért, elhittek, hogy ő ehhez is ért. Persze ezen kívül voltak még bajok vele, de alapvetően kedvelem. Krisztiánnak vannak magához képest minőségi videói, ahol beszél a nézőkhöz, vagy ha éppen kockul. Persze nem találta fel a spanyol viaszt, de önmagához képest minőségiek a videói.


Szemben olyan videósokkal, akik sokszázezer feliratkozóval rendelkeznek, vagy éppen csak relatív híres influenszerek és a szar tartalmaikból élnek meg. Én egy Abosi Barni féle naplopó yútuberre sokkal jobban tudok haragudni, mint Molnár Krisztiánra. Remélem, hogy nem azért "tűnt el", mert meghalt volna.

2023. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Czibók szegény tényleg rém kínos volt, amellett hogy azért élveztem a videóit. Szórakoztató trash volt, ugyanakkor az nagyon szomorú volt, hogy egy ilyen múltban megrekedt, öniróniára képtelen ember hogy szenvedett a mai világban, hiszen nem nagyon értett semmihez, na mindegy.

Rulek szerencsére viszonylag ismeretlen pali, amúgy tényleg egyszerű, mint a szög. 10 falat diéta, 90 húzódzkodás naponta, meg a többi értelmetlen idióta ötlete.

Számomra az is rejtély, hogy Herbyt miért nézik, 3-4 alatt meguntam a semmitmondó videóit.

Joker XIII: egy zöldhajú, buta proli, aki képes úgy védeni a homofóbtörvényt, hogy nem tudja, mi áll a törvényben.

ST22lacika: egy nagy szájú tanulatlan kamionos, aki elhitte magáról, hogy valaki. Angolul németül még mindig nem sikerült normálisan megtanulnia, de pofázni nagyon tud, hogy a fiatalok nem akarnak dolgozni meg, hogy undorító angol nyelv stb.

2023. ápr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kiki már memjó unalmas,

Legutóbbis ugyanazt mondta fél óráig!

2023. júl. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!