Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék új élményeket...

Szeretnék új élményeket gyűjteni az évben a családommal. Milyen programokat ajánlotok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Hamarosan 17 éves leszek, szeptembertől tizenegyedikes. Igaz még nem végzős, de rengeteget leszek suliban, a megszokottól többet szeretnék majd tanulni a jövőm építése végett, illetve diákmunkát is szeretnék vállalni. Emiatt kevesebb minőségi időm lesz a családommal, akiket nagyon szeretek.


Milyen programokat tudtok nekem ajánlani, ami nem kerül túl sokba, de én a kamasz éveimben tudom élvezni a felnőtt testvéreimmel, idősödő szüleimmel?


2023. jan. 3. 10:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Közös kirándulás, séta, természetben vagy városnézés.

Egy-egy nevezetesség megnézése.

Színház, hangverseny, koncert.

Nyáron kerti parti, főzés, zene, játékok.

Társasjáték, kártya.

Közös utazás.

Szabadulószoba.

Kipróbálni valamit együtt, egy sportot, mozgásformát, vagy valami kreatív kézműves dolgot.

2023. jan. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Igazából nagyon attól függ, hogy milyenek a családtagjaid. Pl. nálunk a közös kirándulás, a sok séta, sok autózás stb. már a szüleim egészségügyi állapota miatt sem jönne össze, pedig az tényleg egy remek program.


De mi pl. szeretünk társasjátékozni, szerintem az egy tök jó kikapcsolódási program. De amúgy pl. ott a bowlingozás vagy esetleg jégkorcsolyázás. Vagy akár mozi, de szerintem az még talán jobb is, ha otthon néztek filmet együtt, rendesen popcornnal vagy amivel szeretnétek.

2023. jan. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Mar nem fogsz.
2023. jan. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!