Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért van ilyen gyakran...

Miért van ilyen gyakran nCore-n rejtvény?

Figyelt kérdés
Szűk egy hónap alatt már a harmadik, miért éri meg nekik ezzel dolgozni, ha az emberek 90% legalább úgy is csalással deríti ki a választ? Mit nyernek ők mindezzel? Ott még reklámfelület sincs.

2023. jan. 7. 21:10
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy neked?

Hidd el sokan megcsinálják és jól szórakoznak közben.

Az, hogy páran nem csinálják meg és innen vagy máshonnan megszerzik a megoldást lényegtelen, amúgy sem sok mindenre lehet menni a pontokkal.

2023. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Ha valaki szórakozni akar, akkor beírja netre, hogy rejtvények és kész. Ezek borzasztó nehezek, amivel órákig kínlódik az ember. Nem tudom ki élvezi ezeket.

2-3 rejtvény után vígan van annyi pontod, ami elég egy meghívóra.

2023. jan. 7. 21:35
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

Mi a gond azzal ha nehéz?

Ha valaki meg tudja csinálni és jól szórakozik rajta miért fáj neked?

Én pl mindet megcsináltam jó időtöltés volt jól szórakoztunk közben a családdal.

Meghívót meg úgy is csak egy bizonyos rangtól küldhetsz, ott pedig már bőven van pontod a játék nélkül is küldeni ha akarsz valakinek.

2023. jan. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert játszani jó.
2023. jan. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Egyet csináltam meg becsületesen, értelmes magyar szót kellett kirakni a betűkből. A betűket ügyesen levadásztam húsvétkor, már az is magában elég nehéz volt, hogy az ember megtalálja azt a pár torrentet, amelyekben elrejtették a betűket.

Erre elment pár óra, majd a megtalált betűkből nem tudtam semmilyen értelmes szót kirakni, pedig műveltnek gondoltam magam.

A megoldás egy olyan szó volt, amire a Google 17 találatot adott ki. Ebből látszik, hogy mennyire ismert szó volt az.... Itt ért véget nekem a kalandom ezekkel.

"Komázóhét"

2023. jan. 8. 00:24
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tetszik, ne csináld. Nem kötelező játszani.
2023. jan. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem is játszom, csak a megoldásokat szoktam beküldeni. Itt arra voltam kíváncsi, hogy most ilyen rövid idő alatt miért dobtak ki hármat is, mikor korábban fél évente volt kb egy. De erre a kérdésemre még csak halvány választ se kaptam.
2023. jan. 8. 13:16
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínüleg azért mert volt ideje az oldal készítőinek és jó visszajelzéseket kaptak a játékok után.
2023. jan. 8. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
7 nemtom feltűnt-e, de ünnepek voltak, és kb mindig az ünnepek kapcsán jönnek a játékok.
2023. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Na, így értem. Az ünnepekre nem gondoltam. köszönöm
2023. jan. 8. 14:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!