Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » 2300 ft egy mozi jegy. Akciós...

2300 ft egy mozi jegy. Akciós napon 1800ft. Nem szálltak el nagyon az árak? Ennyiért megéri beülni egy filmre?

Figyelt kérdés
2023. jan. 10. 22:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindig van olyan, akinek ez aprópénz. Nekem nagyon drága, a mozi közelébe sem megyek már régóta.
2023. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ez teljesen jó ár 4800Ft volt Avatar 2 két főre 3D etele plázában.
2023. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
telt ház volt.
2023. jan. 11. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Kinek mi éri meg. Én utoljára akkor voltam mikor elkezdődött a 3D láz, érdekességből meglestem egy filmet úgy aztán ennyi, azon kívül nem izgat a mozi, de ismerek olyat is aki minden hétvégén jár szinte, még ha nem is angyon érdekli a film csak mert számára moziban jobb filmezni.
2023. jan. 11. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon ritkán járok moziba, és akkor is olyan filmet nézek meg, ami látványos. Ilyen lenne most pl az avatar 2, de jelenleg nincs rá keret. Nekem 2-3 évente egyszer van ilyen, annyi általában belefér. Havi szinten átlag magyar fizuból esélytelen.
2023. jan. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%

„Havi szinten átlag magyar fizuból esélytelen.“


Piára, cigire valahogy mégis mindig jut. Érdekes ez.

2023. jan. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De, elszálltak az árak...Viszont személy szerint nekem megéri. Azért mert én nekem fiatal korom óta az egyetlen szórakozásom csak a mozi volt. Nem disco-zok, nem bulizok, nem iszok, nem cigizek, nem kávézok. Erről az egy kikapcsolódásomról is nem szeretnék lemondani. De csak akkor megyek, ha nagyon érdekel egy film és úgy érzem, ezt a pénzt megéri. Volt olxan év amikor egyszer voltam, de volt olyan mikor havi 2 szer egy félévben. Szóval ez filmfüggő is nálam, de mivel már minden máson spórolok, legalább ezt meghagyom magamnak.
2023. febr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!