Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Budapesten melyik szórakozóhel...

Budapesten melyik szórakozóhelyre járnak fiatalok/gimisek, és hova egyetemisták/külföldiek?

Figyelt kérdés
Megoszlik, vagy inkább a hétvége/hétköznap számít?
2023. febr. 13. 02:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Én az egyetemista oldalról tudok nyilatkozni, alapozni vagy csak beszélgetés estre valahol a körút mentén voltunk mindig általában(Hauzol, Stifler, Fröccsterasz stb.), ahol sok külföldivel szoktam találkozni az a Morisson's volt.


Bulizni pedig Akvárium, Ötkert, Budapest Park, Remix.


Gimisek (18 év alattiak) a fentebb említett helyeken nem igazán vannak, hiszen a legtöbb helyen a bejáratnál elkérik a személyit.

2023. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ui.: az egyetemi bulik szerda és csütörtökön vannak zömmel, úgyhogy ezek a legmozgalmasabb napok.


#1-es voltam.

2023. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

18-25 kozott peaches, otkert, heaven, akvarium, alterego, cat, lock, morrisons, secret room, madam, yellow, symbol

huha hirtelen ennyi jutott eszembe

2023. ápr. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!