Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól lenne érdemes belefogni a tartalomgyártásba?

Figyelt kérdés
2023. febr. 19. 18:35
A kérdező szavazást indított:
4-6 éves kortól
7-10 éves kortól
11-13 éves kortól
14-16 éves kortól
16+ kortól
10 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Én már egészen kis koromtól gyártok tartalmat a vécébe.
2023. febr. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

Ez az orsszágtól is függ hol laksz. Pl itthon akit ismerek gyerek gagyi pl a Csani csenöl.

Családos videók jók pl a Nánásiék.


De amerikai családok videósok is jók, family fun pack, royalty fam, notenoughnelsons, evantubehd


Attól függ milyen minőségben, milyen tartalom készül. Mert ha minőségi hanggal, hátérrel lego bemutató, építő az jó.

2023. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Ha egyedül kezdi el valaki, akkor attól a kortól érdemes, amikor már tudja mit akar megmutatni, van egy kialakult értékrendje és világlátása.

Esetleg jó lehet, ha már az illető ért valamilyen videó és hangszerkesztő programhoz.

Én 16-tól ajánlanám, a fiatalabbak lehet rosszul viselik az esetleges negatív kritikát,vagy akár a nagy pozitív visszhang is rossz lehet egy fejlődő személyiségre, eltorzulhat a világlátása, például csak a likeok száma lesz neki fontos és az alapján ítélheti meg magát és másokat.

16 éves kor előtt ritka hogy valakinek érett és fejlett személyisége legyen. Nem lehetetlen, de ritka.

2023. febr. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Érett, kifejlett személyisége még egy 16 évesnek nincs.
2023. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondtam, hogy van, de 16 előtt semmiképpen nincs. Egy érett 16 éves azért már jobban átlátja a dolgokat. Persze vannak éretlen 16 évesek is 😀

Azért a 16 éves kort említem mert a szavazásban is 16+ az utolsó kategória

2023. febr. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Milyen tartalomról van szó?
2023. febr. 24. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
#6 Youtube-os tartalomról.
2023. febr. 24. 11:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!