Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Millie vs Jenna? Most komolyan...

Millie vs Jenna? Most komolyan? (SAJÁT VÉLEMÉNY!)

Figyelt kérdés
Tiktokon főleg sok olyat láttam, ami azzal kapcsolatos, hogy Millie vagy Jenna, vagy a Stranger Things vagy Wednesday -e a jobb és ehhez hasonlókat. Nekem ezzel tényleg semmi bajom meg ki mit szeret, de néha olyanokat is láttam, hogy a Wednesday az sz*r, mint a Stranger Things, és ez meg ez az szinész vagy karakter sokkal jobb és ez sz*rabb. Ez szerintem azért már sok. Nekem mindkettő sorozat más miatt tetszik, illetve a két szinésznővel sincs bajom ezért egyik közül se tudnék választani, de ha tudnék akkor se választanék oldalt és azon belül olyan szerepet ami a másikat támadja, hogy az miért rossz.

2023. febr. 22. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Ha zavarnak ezek a videok, akkor ne nézd oket. En egy ilyent se láttam ...
2023. febr. 22. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%
Mindkettő egy nyomorult.
2023. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Tiktokon van egy olyan funkció, hogy "nem érdekel". Ha hosszan nyomsz a képernyőre mintha le akarnád tölteni ott van a 4. opciónál. Megcsinálod az ilyen videóknál 5-7x és egy jó ideig ehhez hasonló tartalmat sem fog feldobni. Az algoritmus ez által megtanulja, hogy téged ez nem érdekel és mást fog feldobni.
2023. febr. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
71%
A Stranger Things mint sorozat jobban tetszett, viszont Jenna Ortegába meg szerelmes vagyok…úgyhogy 1:1 nekem
2023. febr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!