Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A deagostini Halálos Iramban...

A deagostini Halálos Iramban modellautó gyűjtemény, amit az újságosoknál lehet kapni vagy neten előfizetni, hogyan működik pontosan?

Figyelt kérdés

Utána olvasás után sem teljesen tiszta, hogy hány db modelt tartalmaz a sorozat, mivel 70 lapszámot írnak, de kétlem, hogy 70db modellautót kapnánk.

Előfizetett már valaki erre? Eltudná mondani, hogy hogyan zajlik ez az egész?


2023. febr. 23. 12:00
 1/4 anonim ***** válasza:
48%

Pontosan nem tudom, de szerintem alkatrészeket kapsz a lapokkal, és úgy kell összerakni a modelt darabokból. Volt ilyen más típusokkal is pl Warthburg.

Viszont irreálisan drágán jön ki, ha beszorzod a lapok számát az árral. Annyi pénzért már vehetsz egy csomó sokkal jobb makettet.

Illetve szívás, ha a sorozat közepén megszűnik a lap, vagy vmi oknál fogva nem tudsz megvenni 1-2 számot.

2023. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez nem makett. Itt komplett autókat kapsz 1:43-as arányba. Ma vettem egy újságot a Penny-be 5000 ftért, Brian Eclipse volt benne és meglepően minőségi darab.
2023. febr. 23. 12:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Így van.

Kész autót kapsz.

Én már 4-et vettem.

70 db autó lesz.

Mondjuk én is csodálkoztam, de valszeg megoldják.

2023. febr. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szia!Azt esetleg nem tudod,hogy havonta hány magazint küldenek majd?Ma fizettem elő rá,és érdekelne kb.mennnyi idő alatt teljesítik a 70 lapszámot!🙂
2023. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!